Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szombaton lesz a Tesi érettség...

Szombaton lesz a Tesi érettségim! (Középszint, Elmélet)! A tételek közül melyek amelyeket inkább kérdeznek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
amit húzol.. nem?
2009. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Bocs az off-ért, de nem mondod komolyan, hogy tesiből is lehet érettségizni????
2009. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
46%
pedig lehet.a szomszédom tavaly abból érettségizett.én biztos nem lennék rá képes. :S
2009. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy lehet, tesitanárom állandóan ezzel szívat:D

-Kisfiam mikor jössz érettségi felkészítőre?

:D

2009. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha az én tesitanárom nem említette a tesiből való érettségit ,most biztos h kiröhögnélek
2009. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk egy csomóan érettségiznek tesiből. És van, akinek, ez bejön. Egy lány oszt.társam 92%-os emelt tesit produkált, amihez azért valljuk be, nem kis fizikai erőnlét szükséges. Amúgy mi a baj ezzel? Ő a TF-re akar menni (ott amúgy felvételi tárgy is), ezzel akar foglalkozni, akkor miért érettségizne másból?

A kérdésre válaszolva: Amelyiket húzod. Ja, és a tételsor sem egységes az országban...

2009. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is majd tesiből akarok érettségizni.:) Amúgy szerintem nem lehet ezt így most megmondani... mondhatunk bármit, nem biztos, hogy az lesz.:D Szóval az lesz, amit húzol...:)
2009. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!