Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vízhajtókat szedve jobban...

Vízhajtókat szedve jobban látszik majd az izmom? + Megvonom magamtól a sót, és a vizet (persze ésszel). Tovább. segítesz?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy ha másnapos vagyok, reggel sokkal jobban nézek ki.


Ha kinyomatom maamból a vizet, az a bőrömből jön ki, vagy az izmomból? Én azt szeretném hogy vékony bőréteg legyen rajtam, viszont nagy izomtömeg.


Izomtömeg már nagyjából megvan, csak nem látszik nagyon. Vastag a bőröm, vagy csak zsíros vagyok?

184cm/85kg.3 éve gyúrok.


Köszi


2012. ápr. 10. 17:08
 1/7 Zakathol ***** válasza:

Csak zsíros vagy. Másnaposság esetén, meg általában is mindenhonnan egyformán kimegy a víz, így erre kár alapozni.

Szálkásító diéta + aerob mozgás és látszani fog másnaposság/vízhajtó nélkül is.

2012. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

aerob mozgással nem jön le az izom is? A futás aero mozgás? vagy inkább egy erőteljes séta.

vagy ugrókötelezés az aero?

2012. ápr. 10. 17:11
 3/7 Zakathol ***** válasza:

Nem az aerob mozgástól vesztesz izmot, hanem a szálkásításkor alkalmazott kalóriadeficites állapottól. De enélkül a zsír sem tűnik el, tehát ez egy szükséges rossz.

Helyes étrenddel és étrendkiegészítőkkel minimalizálni lehet az izomveszteséget. Pont úgy mint tömegeléskor is lehet a zsírosodást minimalizálni.


Aerob mozgás pedig az a mozgásfajta aminek hatására a szívritmus 120-130/min. Ez edzettségi szinttől függően mindenkinél más és más. A hosszútáv-futóknak pl a futás már aerob jellegű mozgás, míg egy zsírdisznónak már a gyaloglás vagy lépcsőzés is lehet kardio...

2012. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szálkásítás menetét röviden leírnád légyszives?
2012. ápr. 10. 17:25
 5/7 Zakathol ***** válasza:

Szálkásító diéta + heti 3-4-5 kardio/aerob jellegű mozgás.


[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sz%E1lk%E1s%..

2012. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:
jah az lemaradt, hogy az edzések 40-50 percesek legyenek kb és mellette menjen a súlyzós edzés is, hogy legyen stimuláció az izmoknak, ez is segíti az izomtömeg megőrzését.
2012. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én ugy tudom hogy a térfogatnövelő szereknek az a tulajdonságuk, hogy megkötik a vizet, szóval nagyobb leszel...tehát pont hogy nem kéne megvonni a vizet...a sóval meg az a helyzet, hogy Magyarország lakosai túl sok sót esznek...elsózzuk, elsózzuk! :D
2012. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!