Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tanácsokat tudnátok...

Milyen tanácsokat tudnátok adni futáshoz?

Figyelt kérdés
Kedden kellene futnom 2km-ert időre, már készülök rá pár hónapja, eddigi legjobb eredményem 9.37 mp de biztos lejjebb lehet vinni ha mondjuk előtte nem eszek/iszok, stb. Ilyen tippek érdekelnének.

2012. ápr. 7. 09:54
 1/3 anonim válasza:

Jééézusom! :O


Ha előtte nem eszel, nem iszol, pont azt fogod elérni, hogy rosszul leszel, vagy elájulsz...


Saját tapasztalat: Évek óta karatéztam, és eljött egy világhírű mester edzést tartani hozzánk, nekem persze nem volt időm enni előtte. Ahelyett, hogy villantottam volna :) elkezdtem szédülni, majd színes pöttyöket látni, szép lassan a hallásom is elment... Szerencsére észrevette az öreg, hogy nem vagyok képben és még időben hanyatt fektetett :)


Én úgy tudom, hogy fizikai megterhelés előtt szénhidrát-gazdag ételt kell enni előtte 1,5-2 órával. Ja! Eszedbe ne jusson energiaitalt inni (arról is van sztorim), de a lényeg, hogy attól is rosszul lettem :)


Biztos sikerül majd! Sok sikert!

2012. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ci.ara ***** válasza:

csak nem rendőrnek készülsz :P ?


am meg ha tudsz akkor előtte egy 1,5órával egyél egy jó kis főtételt értem itt hús+vmi köret ettől kapsz majd energiát inni meg igyál mert a végére nagyon durván kifog száradni a szád!


am meg csináld azt én úgy szoktam h mikor elkezdtek futni akkor beállsz a legelejére onnan egy 200m sprint lerázod a többieket nincsenek a szádba aztán lelassítok egy picit néhányan kielőznek és még energiát gyűjtök az utolsó 200m-t is végig sprintelem és így 2km 9perc és van mikor 8:30 alatt letudom futni :) ja és lány vagyok és átlagosan 10perc alatt kéne


Sok sikert pusz

2012. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:D

Köszi a gyors válaszokat, megfogadom :D

2012. ápr. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!