Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek Perez a többi...

Szerintetek Perez a többi futamon is ilyen gyors lesz?

Figyelt kérdés
Mert ugye Malaysia-ban 2. lett.

2012. ápr. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Általánosságban azt mondják a szakértők, hogy az első két futam nem volt mérvadó a körülmények miatt. Az előzetesen vártnál jobban teljesített Perez, ami könnyen lehet, hogy pontosan a rendhagyó körülményeknek az eredménye. Szerintem bele fog szürkülni a mezőnybe, amikor jönnek majd a szürke futamok.
2012. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alonso első lett, pedig nem volt rá esélye. Azon a futamon minden borult az eső miatt, ilyen versenyeken egy közepes csapat versenyzője is lehet első, sőt, gyengéé is, lásd Fisichella Brazíliában első lett 2003-ban. Nem jelent sokat, csak más taktika volt nyerő, a legtöbb csapat pedig nehezen alkalmazkodik a változó körülményekhez.

Ki fog derülni a dolog 1-2 verseny után, remélem akkor is jól fog menni neki. Jó lenne már egy kis verseny, ahol nem a McLaren-Ferrari-Redbull a főszereplő.

2012. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esős verseny volt így ebből az eredményből sok következtetést nem lehet levonni. A többi versenyen valszeg megint a pontszerző helyek végén fog bénázni ahogy eddig.
2012. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem. Képességei szerintem meglennének hozzá, az autó viszont annyira nem jó. Csak az eső volt az, ami segített neki, csökkentette az autók közötti különbséget.


Normális körülmények között nem lesz képes ilyen eredményre, top 10-ben benne lehet.

2012. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ennyire gyors nem lessz az 100% de most megnőtt ezzel az önbizalma és ezért szerintem már stabilan ott fog lenni az első 10ben
2012. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!