Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » én pankrátor szeretnék lenni...

Sanna2 kérdése:

én pankrátor szeretnék lenni Hogy kezdjem el mikor és hol?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek
2012. ápr. 5. 11:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ja és van egy álmom és azt meg is fogom valósítani te pedig maradj meg magadnak te féreg
2012. ápr. 10. 14:39
 12/16 anonim ***** válasza:

Pff... én égetem magamat? Ki kapta fel a vizet, csak azért, mert nem amerikai Pro Wrestling szervezet iskolájának a címét linkeltem be? Hát baromira nem én. Így ezzel baromira te égeted magadat, nem én.

Meg hiába van egy álmod, ha azt baromira nem fogod tudni megvalósítani. Ugyanis ahhoz el kéne fogadnod a tanácsokat is, ami úgy tűnik neked nem megy. Így a Pro Wrestling szakmát felejtsd el, mert ott aztán jobban is be fognak szólni neked. Meg, ha ott is ugyanezt fogod csinálni szerencsés esetben is csak elzavarnak téged.

Meg ahelyett, hogy itt hisztiznél, lehet, hogy már el is kezdhetted volna a Pro Wrestling tanulást, ha Pesten laksz.

Ha igazán Pro Wrestler akarsz lenni, akkor előbb ne a testeden akarj változtatni gyúrással, hanem a viselkedéseden gyökér.

2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
TE MILYEN ALAPON MONDOD H BELŐLEM NEM LESZ PANKRÁTOR FIGYU MAJD MEGLÁTJUK
2012. ápr. 10. 20:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Olyan alapon, hogy látom a viselkedésedből. Mint már írtam nem rég is írtam, egyből elkezdtél hisztizni, mert nem olyan választ kaptál, amilyet akartál. Ha már csak egy válaszra így reagálsz, akkor a Pro Wrestling világába semmi helyed. Mert ott megmondják neked, ha valami nem úgy van, mint ahogy te elképzeled. Ráadásul, ha ott ugyanígy hisztizel, mint itt, el is zavarnak téged a 3,14csába. Attól, mert anyádék eltűrik a hisztizésedet, máshol nem fogják eltűrni. Ilyen alapon mondom, hogy belőled soha nem lesz Pro Wrestler.
2012. ápr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
kérdező értelmi szintje kb. 1 joghurtéval mozog 1 szinten, Extra nagy gyümölcsdarabokkal.
2012. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért ne túlozzunk. Max gyümölcs darabok nélküli joghurtéval.
2012. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!