Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki járt már sportorvosnál...

Aki járt már sportorvosnál engedélyért! Miket vizsgál és kérdez egy sportorvos?

Figyelt kérdés
Díjlovas rajtengedély vizsgához sportorvosi engedély is kell, amitől tartok egy kicsit, ugyanis túlsúlyom és asztmás jellegű allergiám van...vajon ezek kizáró okok lehetnek? Miket vizsgál egyébként egy sportorvos?
2009. jún. 14. 09:25
 1/4 anonim válasza:

Pontosan nem tudom lovaglasnal mit neznek, en anno evezes miatt voltam sportorvosnal.

EKG-t csinalt, meghallgatta a tudom (erre nagyon emlekszem, hogy mindig azt mondta, pulmok felett sejtes legzes), talan a gerincemet is megnezte, de lehet, hogy ezt keverem az iskolaorvossal. Megnyomogatta a hasam, hogy faj e (has puha, betapinthato), talan meg vernyomas, meg pulzus, aztan ennyi...

Nem egy nagy wasistdas...

2009. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én rendszeresen járok sportorvoshoz (kézilabdázom)

EKG-t csinál megkérdezi volt-e sérülésed megnézi a szemed vérnyomás éa a gerincet is ja és vizeletminta is kell.

2009. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mennyi ido amig megvan az igazolas ja es debrecenben hol lehet ilyet szerezni?

nagyon fontos

2010. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom sajna, én is Debrecenben fogok majd, de még nem járok ott, mert kifogytam a pénzből és lemaradtam az edzésekkel :(
2010. ápr. 14. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!