Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Baranta vagy...

Mit gondoltok a Baranta vagy karate?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben fogok felkerülni Pestre, tanulni. Azt szeretném megkérdezni, hogy jár-e valaki közületek valamelyikre? És ha igen leírná nekem hogy mik a tapasztalataik? Hogy milyen nehéz, hogy mint abszolút kezdő hogy kezdik az oktatást, melyik jobb, és hogy menyibe kerül.

válaszát mindenikek előre is köszönöm 15F



2012. márc. 15. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a cél, ha veresenyezni akarsz akkor karate, thay box, savate stb.. a baranta úgy tudom, hogy inkább ilyen hagyományörző jellegű, úgy tudom foglalkoznak több féle fegyverrel, meg énekelnek is. Így nyilván kevesebb idő marad a pusztakezes részre. Én személy szerint valamilyen harcművészetet ajánlanék, mivel én azt élvezem a legjobban(Ilyen edzéseken érti meg az ember csak igazán, hogy mitől is van a művészet a harcművészet szóban. :D). Valamilyen kungfu vagy ju jitsu. Ezekben ha vannak is versenyek, nem tudod kihasználni az összes technikát, mivel azt tanuljátok hogy hogyan lehet minél rövidebb idő alatt minél több ellenfelet harcképtelenné tenni.
2012. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyértelműen a karatét ajánlom, a barantán csak egy kis bohóckodást tanulnál
2012. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kyokushin karate.Pest melyik részén fogsz lakini,mert tudok egy két helyet ahol oktatnak karatét.
2012. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyértelműen baranta nincs meg egy harcművészeti ág ahol ennyi fegyverrel megtanulnál báni.
2012. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!