Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasam szeretném szálkásítani,...

Hasam szeretném szálkásítani, kockásítani, futás és esti szénhidrát megvonás segítene? és ha futok és 6 után csak fehérjét viszek be, visszaesek az izmokból?

Figyelt kérdés
A hasamat szeretném lekockásítani , szálkásítani, rendszeresen gyúrok , de mostanában elhanyagoltam kissé a hasam, és arra gondoltam hogy minden nap kimennék 4 km ert futi és este 6 után semmiféle szénhidrátot nem eszek,és persze csinálom a rendes has gyakorlatokat is.,viszont a fehérje adagot este is beveszem.
2009. jún. 10. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a "lekockásítani" valami új szó lehet...


A futásnál nem a távolság, hanem az időtartam számít. Tehát legalább 1 órát fuss, ha nem bírsz, kocogj. A szénhidrát megvonás ne csak 6 után éljen, hanem egész nap, és akkor is csak jó minőségű szénhidrátot vigyél be, tehát péksüti, kenyér meg ilyenek kizárva. Sok folyadék és fehérje, ezt jól gondolod! Valamint hasizom gyakorlatok, ha az izomzatod nem elég fejlett még odalent.

2009. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit tartozik a jobb minőségű szénhidrátokhoz?
2009. jún. 11. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl:rizs, puffasztott rizs, búza, korpa, zab, zabpehely..
2009. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. jún. 11. 17:58
 5/6 A kérdező kommentje:
ja még valami, a teljes kiőrlésű kenyér az oké?
2009. jún. 11. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg oké, de inkább puffasztott rizs vagy WASA menjen.
2009. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!