Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felvételim lesz: futni kell....

Felvételim lesz: futni kell. Nem tudtam rá készülni, de nem lustaságból! Segítség kellene! Teljesítmény növelés hogyan?

Figyelt kérdés
A következő lenne a kérdésem: 10 napon belül lesz egy felvételim, ami az egész jövőmet befolyásolja: futni kell időre, de nem tudtam rá eleget készülni másik vizsgám és meló miatt sem. Azt szeretném kérdezni, hogy igen tisztában vagyok vele hogy én rontottam el, de van-e valamilyen olyan szer, ami legalább arra az 1-2 órára megdob, fokozza a teljesítményemet ? Nem hosszú távra kell, de mégis ha ez nem jön össze akkor azzal a jövőm bukik! Köszönöm előre is!
2009. jún. 9. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Előtte való nap egyél tésztát, felmérő előtt pedig valami energiaitalt. (Nem RedBull meg hasonlókra gondolok, hanem mondjuk Gatorade) Én is ezt használom, és baromira nem leszel fáradt. Sok sikert a felmérésen!
2009. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt megfogadom!


Továbbra is várom a válaszokat, mindenféle megoldás érdekel!!!

2009. jún. 9. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egyél meg még előtte egy banánt,az is jó.De én is az energiaitalra szavazok,az a leghatásosabb!Powerade vagy Gatorade
2009. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a hülye löttyök helyett meginnék fél órával előtte 2 csomag Scitec hot-blood -ot.

És kb a világból is kiszaladsz. Fogadd meg ezt, hatásos, ja és természetesen aznap egyél meg vagy 3-4 csomag rízst jó adag hússal meg 1 jó adag vitamint :) Csináld ezt és írd be hogyment, remélem nemkapsz szívrohamot majd :D:D:D

2009. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Amúgy a Hot Blood-ot még tegnap beszereztem, szóval majd kipróbálom milyen azzal is, és írok hogy milyen lett a futás :D
2009. jún. 10. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!