Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék törékenyebb?...

Mitől lehetnék törékenyebb? Nő vagyok, és sokat sportolok, sajnos nem vékonyodom tőle, hanem erősödök. Úgy nézek ki mint egy terminátor!

Figyelt kérdés
Imádok sportolni, de sajnos, erősödöm mindentől, a kocogástól, sétától, mindentől...squasholok, kocogok, sokat sétálok (napi 1 óra min), aerobikra is járok. De engem még az úszás is erősít...koplaljak, hogy ne kapjak megjegyzéseket az alakomra? Ja, este salátán élek, meg napközben is nagyon odafigyelek mit eszem, édességet nem, cukros üdítőt nem (kb 1400 kcal/nap). Nemrég odaállítottak egy fiú mellé, és mindenki kinevetett, hogy erősebb a bicepszem, mint neki, illetve azt cikizik, hogy kicsi a mellem az alkatomhoz. Ez igaz, de mit tegyek??? Úgy 170 centi vagyok, 65 kiló. Nem tudok tovább fogyni...ha ennél kevesebbet eszem és többet sportolok, akkor folyton rosszul vagyok!
2009. jún. 9. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem értem a sok gyökér mi nevetnivalót talál azon hogy izmosabb vagy, mint egy férfi! Ha ilyen jó a genetikád, gondolkozhatnál esetleg valamilyen fitness versenyen! Egyébként azt sem értem hova akarsz fogyni amikor 170 cm 65 kiló vagy de elmondásod szerint tiszta izom! Igazából így nehéz tanácsot adni mert lehet enyhe testkép zavarod van! Vékonynak vagy vastagnak tartod magad? A melled miatt nem kell aggódnod, az minden keményen diétázó nőnél eltűnik!

2009. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Testképzavar szerintem tuti.

Egy 170cm magas nő, aki 65 kiló nem néz ki úgy mint egy terminátor, akkor kicsit több tömegnek kellene lenni.

És ha a séta meg sqash erősít akkor gratulálok, nekem testépítő életmód mellett sem jön fel heti 0,5-1 kilónál több...

2009. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel zsírréteg nem nagyon lehet rajtad, maximum izomból tudnál fogyni. Sokan egyébként irigyelnének téged, hogy ennyi sportra jut időd. Mivel jó a genetikád, a sportolás izomban látszik meg rajtad. Az úszás főként a vállakat erősíti látványosan, szerintem a squash is, bár az a lábakra és a karra is jó hatással van. Ehhez a magassághoz egyáltalán nem sok a 65 kg. Szerintem fogadd el, hogy ilyen az alkatod, inkább majd akkor kell figyelned az étkezésre, ha kevesebb időt tudsz sportolni, és elkezd egy kicsit leépülni az izomzatod. Ennél több sportra viszont nincs szükséged, mert attól sem lennél törékenyebb! Fogadd el magad, a megjegyzésekkel pedig ne foglalkozz! Öltözz sportos-nőiesen, keress olyan darabokat, amelyek nem a melleket emelik ki.
2009. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki találta azt ki, hogy egy törékeny se melle, se segge nő csinosabb, mint egy izmosan formás? Ne ezzel foglalkozz. Csinos vagy, hidd el. Az meg, hogy egy pasinál izmosabb vagy, nem olyan nagy dolog. Ahogy némelyik pasit elnézem, szerintem még az én karom is izmosabb némelyikénél.:) Nehogy fogyózz!! Az sok rosszindulatú megjegyzés mert azért lehet, mert szeretnének ők fele olyan feszesek lenni, mint te.
2009. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok! Folytatom úgy ahogy eddig (imádok mozogni), és nem érdekelnek a megjegyzések! Köszönöm! Amúgy nekem sincs több időm mint bárki másnak, akár este 8-9kor is lemegyek futni :)
2009. jún. 10. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!