Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin szedése reggel szedjek...

Kreatin szedése reggel szedjek belőle? Most vettem olvasgattam neten illetve ami rá van írva de volna pár kérdésem

Figyelt kérdés

úgy szedjem ahogy rá van írva? vagy reggel is kell? mivel olvastam savas környezetben ébredés után jobban szívódik fel


az van ráírva: fogyasszon 4 adagot első héten naponta kettőt edzés előtt, kettőt edzés utána, szintentartáskor 2 adagot majd edzés előtt és után..


monohidrátról van szó illetve reggelre carboxal szedjem vagy hogy? valaki tudna segíteni?



2012. márc. 2. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a feltöltésnél oszd el 4x5g-os adaagokra. Mehet reggel is egy adag, az jó, ha carbox megy hozzá. Máskor is keverhetsz hozzá kis dextrózt.
2012. márc. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha most tegyük fel szénhidrátos ételt akarok enni akkor szedjek be 5 gramot? carbox-al összekeverve?
2012. márc. 2. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor még előtte szed be egy kis (10-15g)carbox-el, utána egyél rá fél órára. Itt egy jó kis cikk, alul van az időzítésről szó: [link]
2012. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
remélem nem gond ha kérdezek még szóval a kreatint feloldottam úgy ahogy langyos vízbe bár ihatatlan szar íze volt de nem számít és a carbox-ot is külön és ezt a 2-őt egybeöntöttem sajnos és lehúztam durván 900 ml-t jól csináltam avagy úgy kellett volna megcsinálom a kreatint 500ml-be és ráborítom a carbox 50 g körül?
2012. márc. 3. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, jó mind a két módszer, lényeg hogy kis szénhidráttal menjen.
2012. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm az eddig válaszokat és még egy utolsó kérdésem volna tegyük fel reggel beszedem akkor eltelik pár óra utána mindegy milyen kaját eszem? tegyük fel 6:00-kor beszedem durván 9:00-kor megéhezem és ilyenkor kell valamit enni gondolok itt fehérje,szénhidrát keverékre utána 13:00-ra fele beszedem de akkor szénhidrát előtt kéne szedni 20 perccel ahogy volt írva a cikkben ilyenkor lehet fehérjével összekeverni vagy csak szénhidrátot egyek? a többit tudom csak ezekkel volna gondom kicsit zavarosan írtam le de remélem érthető.
2012. márc. 3. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Benyomod éhgyomorra kis dextrózzal(10-15g), az gyorsan felszívódik, utána 20 perccel eszel rendesen fehérje-szénhidrátos kaját. Ugyanígy napközben is. Kaja előtt kreatin kis ch-val, majd kicsit vársz és mehet a rendes kaja. Edzés utáni turmixba meg simán teheted amúgy a kreatint is.
2012. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!