Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Power...

Mi a véleményetek a Power Track étrendkiegészítőiről? Sokkal olcsóbb mint a többi, minőségben is rosszabb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
tápkiegekre maximálisan igaz h a drágább jobb (nem véletlenül drágább). Én nem ismerem, Scitec-et használok, és azok biztos hogy jók
2009. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A PowerTrack - PowerWhey-t használtam az elején, nagyon finomak, de árban sztem nem olyan jók.

A Scitec 100%WheyProtein sztem olcsóbb.

Ez is-az is jó minőség.

2009. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen,konkrétan a 100%whey protein olcsóbb mint a power whey,de például a power track-os power protein 4 kg 10.700ft (ez nem a reklám helye) és azért 10 ezer forintért scitec-os fehérjét nem lehet kapni.

Azért kérdeztem hogy vajon megéri-e a power track (power protein.

2009. jún. 7. 20:24
 4/15 anonim ***** válasza:
hohó, azért olcsó mert nem tiszta tejsavó hanem kevert fehérje! (szója, tejsavó és kazein)
2009. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a kevert fehérje nem annyira hatékony mint a tiszta tejsavó,igaz ez?
2009. jún. 9. 17:13
 6/15 anonim ***** válasza:
A kevert fehérje más. Nem lehet ahtékonyságban összehasonlítani őket, mert van aki allergiás mondjuk a tejsavóra, neki sokkal hatásosabb egy sima szója, érted.. :) Mind a kettő (kevert + izolátum) is megfelelő lehet, DE az izolátum jobb minőségű!
2009. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2009. jún. 10. 22:50
 8/15 anonim válasza:

Én a Power Proteint használtam most fogyott el a mondjuk úgy próbadoboz. Olcsónak olcsó ilyen szempontból talán az egyik legjobb a piacon. Viszont elég nehezen oldódik nekem sokszor enyhén csomós maradt, persze ha sokáig és kitartóan kevered akkor jó lesz, de nekem a turmixgépben is maradtak csomók a falon ízre a csokist próbáltam és ha reggeli turmixba toltam némi zabpelyhet is és vízzel higítottam akkor az ize hát nem tudom nekem nem ízlett. Tejjel egész jó az ize, de ugye vízzel kell szedni viszont ami negatív, hogy kissé massza állagú lesz ugye 2 kanál kell belőle az 1 adag és mondjuk 4 deci vizzel is oltott mész állaga van. Összeségében nekem nem jött be most mást nézek. Ajánlottak Optimum Nutritionos 100% Gold Standard Wheyt ez ugye nem teljesen azonos típus hisz ez csak tejsavó fehérje a PP meg komplex. Ami viszont érdekes lehet az a Gasparis Intra Pro csak ugye PP-hez képest többszörös az ára.


Írták itt páran a Scitec-et én is avval kezdtem annó (rég volt) hisz nem ismertem mást, itthon a marketingjük elég durva tolják ezerrel, de amcsiknál tápkieg cég listán első 100-ban nincsenek benne és az alapanyagaik bizonytalan minőségű kínai szarok ízre meg azért jók mert cukrozva vannak. Én régen a WPC próbáltam tőlük meg még vmit amire már nem emléxem nem jött be azota ezek már megszüntek. Lehet van akinek jó nem tudom én nem vennék semmi scitec cuccot az tuti.

2011. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A Power track termékei ár-érték arányban az egyik legjobb a piacon. Míg az agyon reklámozott Sciteces dolgok a legrosszabbak. Valóban teli rakják őket cukorral, hogy azt mondd milyen finom. Az alapanyagok silány minőségűek. Nem csak amerikában, hanem sehol sem ismerik el a Scitecet. Ez van, Magyarországon az emberek inkább a reklámot fizetik meg mint a minőséget. Aki a Scitecet használja az nem ért a táplálékkiegészítőkhöz, és így az egész testépítéshez.Ha sok pénzed van (mert a scitec igenis drága) akkor vásárolj valóban minőségi táplálékkiegészítőt. De tömheted a Lengyelek zsebét is persze.Te tudod.
2011. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha annyira tudnám akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést, nem gondolod? :)

De köszönöm a kommenteket, szerintem is jobban megéri a power track mint a scitec.

2011. jún. 9. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!