Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MMA Edzés Budapesten?

MMA Edzés Budapesten?

Figyelt kérdés
A 7. kerületben lakok, szeretnék MMA edzésre járni, olyan helyre, ahol jófej eddző van, viszonylag olcsó a tréning.
2012. febr. 20. 15:58
 1/2 anonim válasza:
Menj át este a nyócba', igaz edző nem lesz de 10 után biztos kapsz mma-t.
2012. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hősök tere, 20E busz vonala. mész Újpest irányába (tehát nem a Keleti pu. felé).

ha mész gyalog Újpest felé, akkor az út BAL oldalán lesz egy lépcső lefelé.

ugye átmész valami felüljáró alatt, a 20-as busz bekanyarodik jobbra. te ne menj jobbra. ez a kanyar a benzinkútnál van, a benzinkút is az út BAL oldalán. neked tovább kell menni. mint írtam bal oldalt, lépcső lefelé.

ez a benzinkút után van, és egy út kereszteződés előtt. a benzinkúttól vagy 1 vagy max. 2 kereszteződésre.

ha nagyon érdekel, egyszer végigmész az úton, kb. 10 perc alatt megtalálod, főleg ha 1-2 boltba bekérdezel. valahogy amúgy biztos utalva van rá, hogy az egy edzőterem.


na most én nem nagyon hiszek az mma-ban, de tök mindegy minek nevezed, ott nem egy rossz edzés van. vannak ott thai boxolók, elég korrekt földharcot nyomatnak, jó kis sparringok vannak edzés után.

na most engem ez sem győzött meg annyira, de azért nem egy bjj-s játék, annál valahogy egy fél fokkal jobb.

tehát Pesten ezt ajánlom. mittudomén milyen honlap tartozik hozzájuk, vagy hogy az elmúlt 2 évben megszűntek-e. nézz el arra, és nézz szét a környéken.

2012. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!