Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit és mikor ehetek sport...

Mit és mikor ehetek sport után, amivel nem ártok?! Hányszor kell sportolni egy héten?

Figyelt kérdés
2 hónapig csináltam a 90napos fogyókúrát, lefogytam 8kilót, azonban nem tudtam, hogy ha fogyókúra mellett nem mozgok, akkor az izmot égetem. Most a kinézetem egész ideális lehetne, ha nem lennék mindenütt "puha". Általában 2 naponta futok 30-40 percet, de a vizsgaidőszak után szeretnék minden reggel 60 perces alakformáló zsírégető tornát. A cél már nem a kilók leadása, hanem feszesítés.
2009. jún. 3. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem azért ment le rólad izom mert nem edzettél közben hanem azért mert csak 4-5 naponta ettél fehérjét emiatt a "csúcs" diéta miatt.

Sok fehérje, kevés szénhidrát nomeg edzés, ezzel visszaépítheted egy fél év alatt kb...

2009. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem egy héten 4 edzésem van, plusz hétvégén meccs!Másfél órásak szoktak lenni az edzések!Szerintem ennyi kell, hogy formában tartsd magadat!Edzés után, ha eszel akkor csak gyümölcsöt egyél Pl.:alma,narancs,grapefruit(zsírégető hatása van)!Ám az evés attól is függ, hogy mikor edzel, mert én este fél6tól 7ig edzek!Neked is ez lenne az ideális sztem!Mert én úgy tudom, hogy este 6-7 után már nem lehet enni, esetleg gyümölcsöt!

Egyébként az nagyon jó, ha futsz(ezt írtad is),meg van Rubint Rékának videója, ezek is jók nagyon ha feszesíteni akarod magadat!


20L

2010. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!