Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » XV. Kerületben lakom, legközel...

XV. Kerületben lakom, legközelebb hozzám hol tudok venni Power Proteint?

Figyelt kérdés
Pólus Centerben van 2 bolt, ami árul proteineket, de Power Protein nincs egyikben sem.
2012. febr. 2. 17:11
 1/9 clint ***** válasza:
a konditerem ahova jársz?????
2012. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyilván ha járnék, akkor nem itt kérdezném, mivel itthon vagyok egyedül a kétéves gyerekemmel, nem tudom kivitelezni, hogy eljárkáljak itthonról.

Fogyókúrába akartam írni eredetileg, csak sok az IQ huszár, gondoltam, inkább itt kérdezem meg, de sokkal úgy látom, nem vagyok elörébb...

2012. febr. 2. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
És ha megrendelnéd? : [link]
2012. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én akkor javaslom a rendelést, márcsak azért is, mert olcsóbbak a termékek, sokat lehet spórolni, és a shop.builder társaságáról rosszat sem tudok mondani. pontosak, megbízhatóak, és gyors is.
2012. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 clint ***** válasza:
Már ne haragudj kedves kérdező, de miért kell egyből nekiesni annak aki segíteni akar? Mégis honnan kelett volna tudjam, hogy nem terembe jársz. Azért irtam ezt a verziót mert ott általában megrendelik neked. Bocs, hogy nem vagy előrébb...
2012. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nem az volt a kérdés, és sok errefelé a cinikus válasz ahhoz, hogy a "jó szándékúak" észrevehetöek legyenek... Amúgy meg csak Scitec termékekkel foglalkoznak kb mindenhol... Sima táplálékkiegészítös boltban sikerült vennem, igaz a belváros közepén... De legalább van...
2012. febr. 6. 12:21
 7/9 clint ***** válasza:
oké legközelebb akkor a scitec soy proját vedd ha azt közelebb van árban hasonló és diétában is tökmindegy, bár ha 4kgosat vettél az jó ideig kitart mível borzalmas íze van. (nekem már harmadik hónapja tart egy vödör)
2012. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 balazs00xx ***** válasza:

én is a xv kerben lakom, tegnap előtt rendeltem meg a shop.bodybuilder ről :P ma jött meg

1000 huf a házhozszállítási díj ... belefér

és az íze elég tré!:D

2012. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én se vagyok elájulva töle, de a Fullforce-nál klasszisokkal finomabb xD
2012. febr. 9. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!