Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nézitek a HCW-t?

GomalFace kérdése:

Nézitek a HCW-t?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti figyelemmel követitek-e a Hungarian Championship Wrestlinget? És hogy szerintetek eléri-e valaha azt a népszerűségi szintet, mint pl. az a fostos ValóVilág?

Úgy értem, hogy mindenki ismerje a magyar pro-wrestlinget.

http://www.youtube.com/watch?v=61Su_ROy8iY


2012. jan. 24. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

igen tudom hogy mi ez de nem nézem..

Régen néztem pankrációt,de még sok víznek le kell folynia a Dunán ahhoz hogy ők népszerűek legyenek,de lehet hogy sose lesznek itt Magyarországon népszerűek a jelenlegi helyzetet elnézve...

2012. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szeretem a pankrációt,nézem is folyamatosan a wwe-t.

de ez tipikusan amcsi termék,főleg amcsiknak.

az európai mentalitás kizárja,hogy ez itthon komolyabb népszerűségre szert tegyen.

de elég ha itt a gyiken megnézed a pankrációs kérdéseket.

hárman-négyen rögtön jönnek azzal a sz@r dumával,hogy kamu,meg megjátszott stb,ami alapból a műfaj központi eleme,tehát nem vita tárgya.

2012. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen. Van olyan ismerősöm, aki soha nem látott rendes pro-wrestlinget, de lehurrogja, hogy "mermegvajátszvanemisfájnekikblablabla". Valahogy azért jó lenne, ha a magyarok megismernék ennek a dolognak a mélyebb kultúráját.
2012. jan. 24. 20:29
 4/6 victory10 ***** válasza:
A barátodnak részben igaza van mert ez nem véletlenül egy szórakoztatási"sport" kíváncsi vagyok ha lejönne egy pankrátor TB edzésre(ahova járok..)szerintem nem tudna nagyon mit kezdeni magával :)
2012. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, victory10.

De neked nem lenne furcsa, ha átküldenének egy asztalon, ha 2,5 m magasból a betonra esnél vagy ha tűzőgéppel a karodba lőnének? :D

2012. jan. 25. 06:25
 6/6 anonim ***** válasza:
de
2012. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!