Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Íjászoknak! Mi a véleményetek...

Íjászoknak! Mi a véleményetek erről az íjról? : Samick Polaris Reflex - most kezdtem íjászkodni és meg venném.

Figyelt kérdés
Vannak róla vélemények?
2012. jan. 10. 14:22
 1/4 anonim válasza:
Semmiképpen ne vedd meg.Ha van pluszba valamennyi pénzed, vagy ha nincs akkor gyűjts még és vegyél egy kap winstart.Azt még akkor sem kell lecserélned ha versenyezni kezdenél.Sok országos csúcsomat azzal az íjjal lőttem.
2012. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mire megérkezett pont megrendeltem. Egyébként mi baj szokott vele lenni?
2012. jan. 10. 23:53
 3/4 anonim válasza:
Ha az ij tipp topp allapotban van ideg, karok, kozepresz (persze a huzashosszodnak megfelelo)kezdesnek nincs rossz ij!!! barmelyik kategoriaban!!! Csak rossz ijasz!
2012. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali!


És neked hog jött be? Látom már megrendelted. Csakmert énis kinéztem magamnak, de lehet elgondolkozom abban amit a srác ajánlott, bár szívem szerint annyit nem költenék rá, ez meg elég jó áron van! Előre is köszi! ;)

2013. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!