Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék konditerembe járni,...

Szeretnék konditerembe járni, de ott tele van kidolgozott testű lányokkal fiúkkal, nem akarom rosszul érezni magam. Így van ez vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, olyan közepes.. minden kerekded, nőies formáim vannak, de tudok csinosan öltözködni az alakommal.. mások is mondják h jol nézek ki de én nem így érzem és mivel szeretem a konditermi gépeket és edzést, szeretnék járni, hogy bikiniben is jól mutassak.
2009. máj. 24. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 3 féle konditerembe jártam, elég girnyónak nézek ki, mert magas vagyok, vékony, kb csak fürdőruhában meg nagyon pici pólóban látszik hogy van azért bicóm meg mellem, mégsem ért még semmi negatív megkülönböztetés ezért. Még azt is leírom, hogy szoktam együtt hátazni elég nagydarab, erős arcokkal, tökre rendesen odakéredzkednek! Váltogatjuk, amíg egyikünk csinálja, addig a másik nyújt, csak amíg én 40el hátazok, ők dupla annyival:D
2009. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát köszi..:) én am lány vok, szal nem gyúrni mennék oda:D
2009. máj. 24. 19:50
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia én is járok kondiba mr jó ideje ,elöször én is féltem!de aztán megnyugodtam!Oda nem azért jár az ember ,h kritizálja a másikat ,hanem ,h a saját testén dolgozzon!És ha valakinek nem olyan jó a teste ,akkor becsülendő h változtatni akar rajta!És nemcsak csinibabákkal tele a kondi nyugi,a legtöbb egyszerü fogyni akaró nő,akik együtt izzadnak! =)

én soha semmi negativat nem tapasztaltam ...

2009. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csiber válasza:
A legtöbb kondihelyen még segitenek is az ottlévö "tapasztaltak".
2009. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!