Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karok eddzése lehetséges ha...

Karok eddzése lehetséges ha valaki nem jár konditerembe és csak két 5 kilós súlyzóval szokott gyakorolni?

Figyelt kérdés
Van csak a súlyzósgyakorlatoknak értelme ha gyúrni akarok?
2009. máj. 21. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek nem sok értelme van. Attól a két 5 kilóstól ne várjál csodát. Normális edzéshez kevés, ahhoz meg hogy egész nap azt emelgesd sok.
2009. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ésha mondjuk beszereznék 3 kilósokat is?
2009. máj. 22. 00:33
 3/8 anonim ***** válasza:

lány vagyok, 23 éves, itthon edzek kétszer 5 kilós súlyokkal :)


nem kell konditerem meg bérlet

2009. máj. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy van értelme, sokkal izmosabb lettem, de egyél isk özbe rendesen, nem árt fekvőtámasz, felülés stb
2009. máj. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy 40-50 kilós lánynak elég az 5 kiló, de egy férfinél ez az 5 kiló mint halottnak a csók...
2009. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Halottnak a csók??5 kióval is lehet fejlődni ha elég sorozatot csinál az ember nem??
2009. máj. 22. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
NEM . Igaza van . 5 kilós súlyzó férfinak játék . És nem lehet fekvenyomni , ami például az egyik legfontosabb gyakorlat . Vegyél inkább egy kondi-bérletet . Nem tudom mért hiszi azt mindenki , hogy minden hozzáértés nélkül otthon hülyéskedik kicsit és akkor erős lesz . Ez egy hatalmas hülyeség . De ha te ezt akarod , akkor csináld , de semmi értelme .
2009. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Előszöris nem hülyéskedek csak megkérdeztem.

Szövegértés 1-es okoska.

2009. máj. 22. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!