Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan hely pesten ahol...

Van olyan hely pesten ahol lehet "állatkodni"?

Figyelt kérdés
alapbol ideges természetű vagyok de visszatudom tartani mindig viszont szeretnék pesten olyan hejet találni ahol oda lehet rugni;ütni a másiknak feszültség levezetésként (gondolok pl valamilyen küzdsportra) tehát olyan hely kéne ahol adok-kapiok rendeseket és nem szolnak le érte.előre is köszönöm nektek
2009. máj. 21. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
javaslom menj be egyedül este 10 után a 8. kerületbe. Ha alapból nem kezdődne el a kűzdősport, akkor villants ki mobilt, ékszert, kocsikulcsot és garantáltan lesz adok-kapok:)
2009. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sarki kocsma.


Ha elmész edzésre valamilyen küzdősportra, akkor ott semmiképp nem "állatkodhatsz" a feszültség levezetéseként.

Megpróbálhatod, de az ilyen kisfiúkat az első edzésen helyreteszik.

Elmehetsz pl. kempózni.

2009. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
javaslom az első válaszolónak ,hogy ne ilyen baromságokat irj :) 8 ba lakok és nem a legszebb részén :) fügetlenül nem kötnek belém akármit villantok elő :)
2009. máj. 21. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék pszichológust, mert nem normális , ha valaki abban találja örömét , hogy üti a másikat . Ettől függetlenül vegyél boxzsákot szerintem . És az is igaz, hogy küzdősportban úgy szarrá vernek ha ilyen hozzáállással mész oda , hogy ezt el nem hiszed . Na mind1 én a boxzsákra szavazok.
2009. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pszihómokusok nem nagyon izgatnak nincs nekem semmi bajom :) a boxzsák jó ötlet de akkor töbet tudnék tanulni ha vissza is ütnek nekem nem?:)
2009. máj. 21. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen de jobban is fájna XDXDXD Amúgy tanulásnak a zsák is nagyon jó
2009. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de kellemeset a hasznosal szeretem összekötni :) szal jobb lenne egy élő partner :)
2009. máj. 21. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Van még egy ötletem . Keress magadnak egy hasonló gondolkodású havert , és verekedjetek fél erővel . Szóval csak olyan szinten , hogy ne essen ki a másik foga stb. :D
2009. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én voltam a második.

Miért nem mész kempózni? Én láttam már egyszer-kétszer, amikor a hozzád hasonló nagyfiúk lejöttek, hogy olyannal jobb verekedni, aki visszaüt.

Húszból 1 ott is maradt. De mindegyik megtanulta - miután egy fele akkora kiskölök eltörte a bordáját - hogy ha ésszel bunyózol az sokat számít.

2009. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én se a nálam kisebekel akarok de nem is egy husagyuval :) nem keménykedni akarok én ezt szeretem és kész ha nem tetszik akkor ne irjon olyan választ amibe elküld a francba (ezt a privisnek irom)
2009. máj. 21. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!