Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocka hasam asztmondjak csak...

Kocka hasam asztmondjak csak azert van mert so vany vagyok es ezert. Es nekik van csak azert nem latszik nekik mert sulyos abbak mint en szerintetek?

Figyelt kérdés
hogy nekem azert latszik a kocka hasam mert en vekony vagyok sztem nem igaz szerintetek?
2011. dec. 28. 21:52
 1/7 anonim válasza:

Igazuk van. nekem elég brutál a hasizmom a sok edzéstől, mégsem látszik, mert van rajtam egy kis fölösleg. Nem csak kondi, hanem kick box taek won do stb ...

Néha mosolygok azokon a facebook fiúcskákon, akik a kockás kis izomkezdeményeikkel feszengenek. Aranyosak, de lényegében nem sokat ér.

2011. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja, ne értsd félre, nem fikázni akartalak, de hidd el, másnak is ott van. :)
2011. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 oyeacch ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt kérdezgetsz értelmetlen kérdéseket, inkább lapozgathatnád a helyesírási szótárat.
2011. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem csak hogy igazuk van, ez egy ilyen dolog. a csontja fehérje is akkor látszik az embernek, ha leszedik a húst zsírt bőrt :D

persze hogy akkor látszódnak a hasizmok, ha nem takarja zsír, és természetes hogy haverjaidnak is van hasizma. hogy ne lenne :)

2011. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
telefonról irtam baj? bocs hogy nem irtam ékezetet de igy is félóra volt mire leirtam köszi a válaszokat :D
2012. jan. 3. 00:40
 6/7 anonim ***** válasza:
nem az ékezetekre értette..
2012. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom :)
2012. jan. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!