Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok valamilyen...

Tapasztaltatok valamilyen mellékhatást a tömegnövelők, táplálék kiegészitők hosszútávú szedése miatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezeknek elvileg nincs káros hatásuk, de mégis több helyen olvastam, hogy károsak.Nemi életetekre/szervetekre hatással volt?
2011. dec. 19. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
jah. öregszem :/
2011. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 éve szedem semmi negatív hatás nincs
2011. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mázlista örökifjú...
2011. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fromjezus ***** válasza:
En is tapasztaltam az orgedest.. valami lehet a haterben!!!
2011. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zakathol ***** válasza:
Nemtom, hogy ez mitől lehet, de én nőttem tőlük...franc tudja miket raknak bele a gyártók... :/
2011. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8 éve foglalkozom a testépítssel, de csak hobbiszinten. 8 éve használok kiegészítőket, használtam sokáig a tömegnövelési fázisban tömegnövelőt, most proteint, de ezenkívül kreatint, és két éve használok teljesítményfokozót, valamint a kezdetektől használok nagy dózisú vitaminkészítményt. Az égvilágon semmi bajom, nekem a munkám miatt gyakran kell egészégügyi vizsgálatra menni, az orvosok mindig megjegyzik, hogy az egészségem kiváló, pedig ezeket a termékeket kondi mellett nem kis mennyiségben fogyasztom.

Ha az ember ésszel csinálja, teljesen ártalmatlanok, és ha tisztában van velük. Kell hozzá egy kidolgozott, pontos étrend, kemény edzés, és teljesen rendben van:)

2011. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem annyi, hogy hat éve használok kiegészítőket, és 20 kilo jött fel izomban. mellékhatásként talán még azt irnám, hogy 1 hónapja kezdtem el tesztoszteronfokozót szedni, és azt kell mondjam, még soha nem éreztem magam ennyire csávónak:D
2011. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nőttem tőlük... fene egy káros mellékhatás
2011. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!