Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Légpisztoly milyet vegyek?

Légpisztoly milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

szeretnék venni egy légpisztolyt,csak otthoni célra,esetleg ha kóbor kutya megtámadna.15 éves vagyok

Néztem ezek a modern légpisztolyok szén-dioxiddal működnek,mindenképpen ilyet szeretnék,milyet érdemes venni,ami erős is meg úgy nem is nagyon drága.

meg mennyibe kerül egy jó szén-dioxidos légpisztoly vagy léggéppisztoly?léggéppisztoly jobban érdekel,zárójelben megjegyzem.

ez a micro dailer géppisztoly mennyibe kerülhet?


2011. dec. 10. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Önvédelemre ne légpisztolyt vegyél,mert nincs stopereje.Egy nagyobb kutya meg sem érzi ha egy sorozatot is beleengedsz főleg ha bundásabb fajta vagy egyáltalán ha meg akar támadni nem fog neki eléggé fájni,sőt még jobban meg is vadíthatja.Ember ellen meg végképp nem jó mert a ruha megvédi valamint annyira nem fáj,hogy egy támadót teljesen megállítson akár másodpercekre is.Ha meg kilövöd a szemét akkor csak sokkal rosszabb lesz neked a helyzeted.Vegyél paprikaspray-t(ne borsot!) amit 18 évesen nem adnak ugyan ki de ha más megveszi neked akkor nincs belőle akkora baj ha mégis használod,főleg ha jogosan.1000 ft-ba kerül.

Ha komolyan önvédelemre akarod,javaslom gondolkozz el a gázpisztolyon:külalakja fenyegetésre ugyanúgy alkalmas ha meg használni kell akkor a hangja megrémíti ugyanaz a paprika-gáz pedig ami a spray-ben is van garantáltan képtelenné teszi a támadódat egy jó 20 percre.

Ha konkrétan még mindig légpisztoly kéne és nem kifejezetten önvédelemre szánod akkor javaslom nézz szét itt:

[link]

Remélem segíthettem.

2011. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!