Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » H. Napi Chelsea-Liverpool...

H. Napi Chelsea-Liverpool meccsre mit tippeltek?

Figyelt kérdés
Véleményeket dobjatok csak pls. Én V-re teszek ami 4-es odds, az 1.78-ad szemben amit Chelseára adnak, ami ezek szerint jóval esélyesebb. :D köszi :D
2011. nov. 28. 17:05
 1/7 Jiraya válasza:

2 hete a Liverpool nyert ugyan így, bár tény hogy csak az utolsó percben. Viszont ha megnézzük mi történt azóta, akkor látszik hogy a Pool 7végén döntetlenezett a Cityvel (második pontvesztése idén), sőt majdnem nyert is; míg a Chelsea 3:1re verte wolvest. Fontos még hogy a kékek a BL-ben kikaptak a Leverkusentől, és világos hogy Villas-Boas-nak eredményeket kéne elérnie.


Mivel a BL-ből lehet hogy kiesnek, ráadásul előtte most szombaton a New Castel-el játszanak idegenben, nincs könnyű időszakuk és a játék sem úgy megy ahogy azt sokan elvárnák.


Az itt a kérdés hogy mennyire fontos a kupa Chelsea-nek.

Szerintem X2 lesz, mert ugyan a kékek győzelmi kényszerben vannak, mégsem játszhatnak gőzerővel, különben 7végén még idegenben kikapnak, és a BL továbbjutásuk is elúszhat; szerintem be fogják áldozni a kupát.


Egyébként pedig ha a Liverpool formájából indulunk ki, akkor akár még 3-4 gól is lehet a meccsen, a City ellen is csak Hart kapus 4-5 óriási védése miatt nem lett gólparádé.


Ennyi lenne és sok sikert holnapra:)

/Liverpool drukker vagyok/

2011. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a chelsea nincs formában, a poolnak meg marha mákjai vannak.

pl swansea ellen örülhettek az x-nek

chelsea ellen nem érdemeltek győzelmet

a shitty ellen meg hiába támadtak többet, az 1 szem góljuk is öngól volt.


de ettől még szerintem a chelsea jut tovább mert jobb a padja és a fiataljaik is.

2011. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első köszi szépen am én is Liverpool drukker vagyok, látom értesz hozzá. :D:D Jó meglátás. :D 2. neked is kösz. :D
2011. nov. 28. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
2. te elképesztő nagy hülyeséget írtál. méghogy a Poolnak vannak elképesztő nagy mákjai... na ne etess már :)
2011. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. mé szerencse h marha elfogult vagy és nem látod.

azt nem is írtam h suarezt már fél évre el lehetett volna tiltani annyit fetreng (műesések sora) és pofázik.

2011. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jiraya válasza:
Szerintem egyértelmű volt:)
2011. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Be is jött nyertek. :D
2011. nov. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!