Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a testsúly...

Mi a véleményetek a testsúly növelőkröl?

Figyelt kérdés
elmentem kondiba és az edző azt mondta hogy ajánlana nekem testsúly növekedőket, azt mondtam még meggondolom, mert nem tudom igazán, hogy ezek milyen szerek vannak e mellékhatásai és egyáltalán, hogy hogyan is hatnak? ő azt mondta hogy érdemes lenne de én úgy gondolom hogy edzőként még jó hogy könnyebb lenne a dolga ha szednék ilyeneket.
2009. máj. 11. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem testsúly, hanem tömegnövelő vagy izomtömegnövelő.

Sima fehérje + szénhidrát. Arra jó ha szar a kajálásod kicsit besegít, de csodát nem tesz. Ha nem edzel mellette akkor jó zsíros leszel tőle a magas szénhidrát miatt.

Ha házi kaján élsz akkor erre tuti szükséged van. Ha van normális testreszabott étrended akkor számold ki hogy kell-e ez neked.

Bajod nem lesz tőle az tuti.

2009. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem javaslom mert ezek a felfújó porok ki tudja miből készülnek és a gyárban raknak hozzá koxot is hogy növekedjél :P Megköti a vizet és miután leállsz vele összeesel sőt máj károsodást is okozhat. És a cerka sem fog állni miután abbahagyod. Tehát én azt mondom ne szedd, sokkal jobb reggelente 4 deci tojásfehérje MAGÁBAN, meg egyél mellé rendesen pl. napi 3-4 kiló csirkemell, 3-4 fehérjerúd és hidd el jön a tömeg attól is!
2009. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20.48-asnál az igazság.
2009. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves második hozzászóló!


Ép ésszel gondolj bele, bemész a boltba és a polcról leveszel egy doppingszert majd a pénztárnál kifizeted...


fuss neki még egyszer...

2009. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én nem javaslom mert ezek a felfújó porok ki tudja miből készülnek és a gyárban raknak hozzá koxot is hogy növekedjél :P Megköti a vizet és miután leállsz vele összeesel sőt máj károsodást is okozhat. És a cerka sem fog állni miután abbahagyod. Tehát én azt mondom ne szedd, sokkal jobb reggelente 4 deci tojásfehérje MAGÁBAN, meg egyél mellé rendesen pl. napi 3-4 kiló csirkemell, 3-4 fehérjerúd és hidd el jön a tömeg attól is!"


Nincs olyan, hogy felfújópor te szerintem a sütőporra gondolsz, de az csak a kalácsot fújja fel.

Én tudom miből készülnek: tejsavó izolátum, koncentrátum, esteleg némi szójafehérje vagy kazein amit szintén a tejből nyernek meg van mellette szénhidrát ami szőlőcukor vagy maltodextrin, ami szintén cukor vagy zab.

Te normális vagy amikor azt mondod, hogy kox-ot raknak hozzá? Tudod mi a kox? Az kérlek gyógyszer, és vagy beteg vagy és felírják vagy megveszed a feketepiacon. Szóval egyik gyártó sem fogja neked gyógyszerekkel dúsítani a cuccait az árakról nem is beszélve, mert úgy jóval drágább lenne. Szóval hidd el kox nincs benne. A fehérje nem köti meg a vizet, ez megint csak hülyeség és nem fogsz "összeesni" tőle. Miért ha csirkemellet eszel és abbahagyod utána sem eselé össze... A fehérjepor is csak koncentrált kaja nincs benne semmi varázslat. A vesét meg a kox károsítja de azt már megbeszéltük hogy nincsen benne. Megnézném hogy létezik-e az az ember, aki meg tud enni 3-4 kiló csirkét... :)

2009. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!