Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kövérként nem ciki konditeremb...

Kövérként nem ciki konditerembe járni?

Figyelt kérdés
Mármint most mennék először de olyan hülyén érzem magam hogy azt gondolják pfúúú mit keres ez itt mit akar....vagy csak bebeszélem ??
2009. máj. 11. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szija!

Szerintem NEM csak azért találták ki ,hogy leghesen hol dülleszteni az izmokat hanem arra is ,hogy fogyasszon.

Egyáltalán nem tartom cikinek inkább megtudom dicsérni ,hogy eémegy és elhatároz valamit.

HAJRÁ!

2009. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
AZ ha teszel valamit a kövérség ellen az szerintem tisztelendő. Az lenne a ciki ha otthon ülnél a tévé előtt chipssel a kezedben.
2009. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, sőt! Csináld csak! Hajrá!


/ egy már (épphogy) nem túlsúlyos konditerembe járó 17 éves fiú

2009. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ne hülyéskedj,hiszen eredetileg az ilyeneknek találták ki.
2009. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki!!!sőt nagyon tiszteletre méltó hogy megpróbálsz fogyni!(emellett egy két helyen azt lehet olvasni hogy a teremben végzett gyakorlatok jobban fogyasztanak mint pl a futás)
2009. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... én kövéren kezdtem el, semmit nemtudtam a dologról, neten informálódtam (body.builder.hu), kb 2 hónap alatt fogytam 20 kilót, és a testem 2 év alatt drasztikus változásokon esett keresztül (az edzés és az étrend között). Általába jófejek vannak a termekbe, nem fognak lenézni, légy jó arc és kérj segíccséget :)
2009. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! nem fognak fikázni, mivel tudják azt, hogy teszel valamit az testedért, az egészségedért! Inkább tisztelnek ezért mint kinevetnek. Személyes tapasztalat: amikor én 5 hónapja először mentem konditerembe én is féltem, de látták hogy teszek valamit a kövérség ellen és ezért biztattak a terembe. 3 hónap alatt 12 kg-tól szabadultam meg. Nyugodtan menj el, ha valamit nem tudsz bátran kérdezz meg valakit a terembe akiről látod hogy "érti a dolgát", biztos vagyok benne hogy segitenek! Sok sikert!
2009. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az a ciki, ha otthon maradsz félelemből. Keríts magadnak valakit, akivel mehetsz, és érezzétek jól magatokat!
2009. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!