Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, és elkezdt...

18 éves fiú vagyok, és elkezdtem pocakosodni, mit tegyek, hogy nyugodtan ehessek, de ne legyen para az elhízás?

Figyelt kérdés
az evést nem úgy kell érteni, hogy zabálok mint a disznó, hanem jól szoktam lakni, de nem mindennap persze
2011. nov. 20. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerű :) Sportolj: fuss, kondizz, kerékpározz.. akármi csak rendszeresen
2011. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sportolok, biciglizek, kondizok, és mégis

hasra egyelőre nem edzek, de ha fogok, akkor lemegy a zsír nagy része a hasról?

2011. nov. 21. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A hasazástól nem megy le a zsír, olyan, hogy helyi fogyás (ilyen gyakorlattal csak innen, olyan gyakorlattal meg csak onnan fogyok) meg nincsen. A zsír az egész testedről (így a hasadról is) kardioval és megfelelő diétával megy le. A hasazástól erősebbek, és nagyobb hasizmaid lesznek, amik között igy mélyebb lesz a barázda, ha zsír már nincs rajtuk így látványosabb.
2011. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként [link] itt megtalálod az alapokat
2011. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog: ha több kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amennyire szüksége van az aktuális súlyod szinte tartásához, hízol, ha kevesebbet fogysz. Először kiszámolod mennyi kalóriára van szükséged, hogy tarts a súlyod, aztán számolgatod a kalóriákat, majd egy idő után automatikusan fogod tudni, miből mennyit ehetsz.


Ha mozgást is beiktatsz akkor elvileg többet ehetsz mert több kalóriát használtál el, de ez nem azt jelenti, hogy az elégetett kalóriát olyankor szabadon elzabálhatjuk.

2011. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!