Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rossz a szemem. Nyomhatok fekve?

Rossz a szemem. Nyomhatok fekve?

Figyelt kérdés
Ma voltam iskolaorvosnál, mert szerdán megyek versenyre.És nagyon rossz a szemem,ezért mondta, hogy nem mehetek mert ha túlságosan erőlködök elpattanhat egy ér a szemembe vagy romolhat a szemem. Holnap megyek sportorvoshoz hogy ő hátha engedi.Minden nap járok edzésre és ott nyomunk fekve.
2011. nov. 14. 14:30
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nem tudom hogy lehet hogy akinek rossz a szeme annak elpattanhat egy ér a szemében,akinek nem rossz annak is elpattanhat ugyan úgy.

na mindegy nem vagyok orvos úgy hogy kérdezd meg a másik dokit, de ne úgy hogy nyomhatsz e fekve hanem úgy hogy erőlködhetsz e pl. apádnak mikor segítsz otthon a házi munkában,így biztos nem fog kamuzni a doki mert némelyik hajlamos rá.

2011. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a sportot nem lehet elkerülni.. egyébként brutális érmeszesedés vagy betegség kell ahhoz, hogy hajszálerek elpattanjanak fizikai aktivitás közben.

én lesz.arnám a helyedben, a 'kockázatok' teljes ismeretében. 40 év múlva, ha ennyi időn át szétb.aszod a tested, akkor már lehet nem súlyzós edzést javasolnék én sem.. de jelenleg, pont az egészséged miatt is el kell hogy viseld problémák nélkül. de én sem vagyok orvos.

2011. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát végül nagy nehezen elengedett. és megnyertem ;)
2011. nov. 23. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

gratula.

ha baja lesz a szemednek hivatkozz rám, én ajánlottam hogy erőltesd. de ilyen csak nem lesz :)

2011. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!