Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem baj ha kicsi a fekpad...

Nem baj ha kicsi a fekpad villatávolsága?

Figyelt kérdés
most akarok venni,de képről olyan fura mintha pont ott lennének a villák ahol fogni kell,de az olcsóbbak mind ilyenek..ha kívül fogok rá nem borulásveszélyes?
2011. nov. 11. 15:32
 1/5 dirtboy ***** válasza:

dehogy baj,no problem

az biztos hogy nagy súlytárcsát nem lehet egyedül magára hagyni a rúdon úgy hogy csak az egyik oldalon van de mivel két keze van jó esetben az embernek ezét ez az apróság nem jelent gondot.

vagy másik eset hogy nem rakod fel a rudat a villára hanem raksz rá tárcsát a földön és úgy rakod rá,utána pedig jöhet a többi.

ilyenen ne parázz,annyi hogy az ilyen padokat meg kell erősíteni mert nem éppen komoly fekve nyomásokra van tervezve

2011. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,tehát hogy stabilabb meg teherbíróbb legyen?
2011. nov. 11. 15:42
 3/5 dirtboy ***** válasza:
így van,ezek nem vastag erős anyagból készültek kb.100kilóig vannak tervezve de egy kis geometria, plusz kis vas és hegesztő csodákra képes
2011. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm. bocs hogy így kérdezgetek,de most fogom kezdeni tehát ez a két dolog érdekelne:

1.fontos hogy legyen rajta csigás hátgép,vagy anélkül is lehet normális hátedzést csinálni?

2.lábazni mindenképpen akarok ehhez muszáj guggolnom vagy elég ha így feszítem meg hajlítom(lábgépen ami a fekpadhoz van)+csinalok kitöréseket (asszem ez a neve),vagy inkabb csináltassak vagy vegyek guggolóállványt?

köszönöm

2011. nov. 11. 15:57
 5/5 dirtboy ***** válasza:
90%

1,lehet normális hátedzést csinálni nélküle is de az biztos hogy a széles lehúzás az nagyon jó gyakorlat,de mondom lehet nélküle is

2,muszáj guggolni nincs mese,a lábnyújtó és lábhajlító nem ér fel a guggolással

csinálj guggoló állványt nem tart sokból elkészíteni,két vastag vascső meg pár laposvas kell hozzá és már meg is van.

a lábnyújtót szintén meg kell erősíteni,nálam 60kilónál megadta magát a cső amire rá kell tolni a tárcsákat.

raktam bele passzos betonacélt és az egész lábnyújtó szerkezetet megerősítettem még hozz.


szerelhető kézi súlyzót szerezz be,nagyon hasznosak és kell hátnapon is

2011. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!