Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan rendeltetek az...

Ti hogyan rendeltetek az airsoftgun.hu-ról? (bővebben a kérdésen belül)

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni az első Airsoft fegyverem és úgy tervezem hogy innét veszem de nem tudom hogy hogyan szállítanak vagy hogy történik a szállítás? ők küldik ki vagy minekünk kell futárt küldenünk őhozzájuk.
2011. nov. 10. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Van nekik saját futárjuk, pontosabban egy szerződött furájuk van és ő hozza ki. Nekem így volt. Miután megrendeled másnap vagy az után felhívnak telefonon egyeztetni. És rá 2-3 nap múlva már ki is viszik.

Ha megfogadsz egy jó tanácsot onnan ne rendelj. Én ott rendeltem egy springes snipert fél év után tönkre ment ráadásul olyan helyen amit nem lehet javítani csak cserével az meg nem érte volna meg. Mellesleg drága is nagyon, és ott nem valami minőségi puskák vannak.

Többymnire cibergun márkák vannak amikre sokan panaszkodnak. Én azt mondom hogy a keletiben rendelj fegyvert vagy a nowarnál mert ott minőségi puskák vannak, én náluk vettem egy szintén ócskának mondható puskát már 2 éve megvan és még semmi baja nincsen, fél évente csinálok rajta karbantartást tisztítást, takarítást. Cső és tár kitakarítást minden játék után. Nem akarom elvenni a kedved, de ha nem muszáj ne ott rendelj, jobban jársz.

2011. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!