Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy kicsit ütök?

Mitől lehet hogy kicsit ütök?

Figyelt kérdés
sokat edzettem kondícióm erőn létem szinte a legjobb volt a boksz terembe technikám is jó volt azt mondták .mégis mikor bokszoltam mindig engem vert el mindenki néha mondták hogy nagyot ütök de én nem éreztem nagynak meg mikor itthon boksz kesztyűbe akarok valamit eltörni nem bírom. a kezem az újaim meg sem érzik ha bele verek valamibe be se dagad a kezem .ha hasamra vagy fejemre rá verek azt se érzem meg .mitől lehet hogy ennyi edzés ellenére ilyen gyenge az ütésem
2011. nov. 2. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Boksz kesztyűbe jó, hogy nem tudsz eltörni semmit, pont ennek megakadályozására találták ki. Magadat meg azért nem ütöd meg, mert a tudatalattid blokkolja valószínűleg a túl nagy ütéseket a sérülés elkerülése érdekében.
2011. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bokszkesztyű arra van, hogy lefogja az energia nagy részét, hiszen a találatok érnek pontot nem az eltört csontok. Magadat nem fogod tudni erősen megütni, mivel se lendületet nem bírsz hozzá venni se rászánni nem tudod magad, hogy komolyan fájdalmat okozz.
2011. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!