Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Panelba kellene helytakarékos...

Panelba kellene helytakarékos fekvenyomó pad. Ajánlana valaki valamilyent?

Figyelt kérdés
[link] - Ezt találtam, de hátha van jobb/kisebb is. Ha lehet linket, vagy pontos típust írjatok!
2011. nov. 1. 20:00
 1/3 dirtboy ***** válasza:

olyat válassz amit nem lehet negatívba rakni,mert mint ezt is hogy lehet ezért kis szar rakós rúddal van az egész fekvő rész alátámasztva ami elég gyenge megoldás.

a sima áruházakban kapható 20ezer forintos egyszerű kombinált fekpad is jó csak le kell szedni a sok felesleget róla meg meg kell erősíteni mert csak 100kilóig bírnak.

nekem a lábnyújtó már 60kilónál letört,szóval nem baj ha tudsz hegeszteni mert mindent meg kell erősíteni rajtuk hogy bivaly legyen de ha már megvan akkor nincs több probléma.

2011. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerszámboltban dolgozok, szóval volt dolgom szerszámokkal.. de inkább egy masszív gépet vennék, nem magam szeretném összebarkácsolni, Azért köszi a jótanácsot! :)
2011. nov. 1. 20:36
 3/3 dirtboy ***** válasza:

nem azt írtam hogy te barkácsold össze hanem hogy meg kell erősíteni némely pontján,tudod egy kis geometria és máris jóval erősebb.

kis méretű erős fekpadot nem fogsz úgysem kapni mert ami erős az nagy és a villája is széles és az egész jó nehéz.

ami meg kicsi az nem erős és megkel erősíteni.

2011. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!