Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szeretsz csinálni a...

Mit szeretsz csinálni a szabadidődben/mi a hobbid?

Figyelt kérdés

sportolsz? unatkozol? zenét hallgatsz? egyedül? csoportosan? baráttal/barátnővel?=]

csak kiváncsi vagyok másoknak mivel[kivel:D] telik el a szabadidejük.:)


2009. máj. 5. 16:55
 1/5 anonim válasza:
100%

26 éves vagyok, házas, van egy 7 hós lányunk.

Korábban rengeteget olvastam, és elég sok hétvégi programunk volt a barátainkkal: minden szombatra jutott egy társasozás vagy kirándulás vagy filmnézés, sörözés, valami...

Amúgy van egy pár kedvenc PC játékunk is, amit akár ketten, akár egyedül is sokat nyomtuk korábban.


Mostanában luxusszámba megy a "szabadidő", de leginkább olvasgatok, szundítok egyet. Átlag havi 1x ülünk össze a haverokkal. Igyekszünk a párommal kettecskén is programokat csinálni, ehhez a nagyik közreműködését vesszük igénybe, pár órára övék a babó, mi meg pizzázunk egyet, sétálunk, fagyizunk, vagy otthon lazítunk egy kicsit.

2009. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zenei lemezeket készítek, amik nagyon jók, csak senki nem tud rólam, így nem is "kell" senkinek..:)))..De szeretem csinálni!
2009. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én természetfotózással foglalkozom szívesen, ha éppen nem a neten vagyok különböző kvízoldalakon. 33 éves nő vagyok, gyerek nincs, férjem meg külföldön dolgozik, így bőven jut idő ezekre.
2009. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 1éves kislány anyukája vagyok. szabadidőmben énekelek, gitározok és szerencsés vagyok, mert ez a munkám is. Hétvégente zenélek, olyankor apával van a kislány, viszont a próbák már igen csak elmaradoznak a kislány megszületése óta.
2009. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a barátnőmmel vagyok de amúgy sportolni szoktam pl. tenisz, foci.
2009. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!