Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Krav maga? Vélemények?

Krav maga? Vélemények?

Figyelt kérdés
komplikált? kinek ajánlott? fontos a fizikai fittség? stresszhelyzetben alkalmazható?
2009. máj. 4. 13:56
 1/6 A kérdező kommentje:
az előző kérdés ( http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__.. ) egyik válasza felkeltette az érdeklődésemet. Milyen ez a krav maga?:)
2009. máj. 4. 14:26
 2/6 anonim válasza:
100%
Én csináltam egy ideig.Nagyon jó volt.Pont egy utcai támadás után kezdtem el.Magabiztosabb lettem tőle, egy csomó nagyon jó taktikát megtanítanak.Egyszerű, nőknek is ajánlott, én nem voltam túl fitt, de ez ad egy erőnlétet.a lélekjelenléttől függ.Ha lefagyós típus vagy, akkor Yoda sem segíthet.
2009. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne rá időm én tuti kipróbálnám szetrintem az egyik legjobb
2009. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz egyébként, de hallottam már olyanról, aki már űzi egy ideje, de nem volt igazán meggyőző mikor élesben kellett alkalmaznia.

Ha tudsz boxolni és a combodat védeni a rúgásoktó és egy kis földharcot is tudsz, emellett az erőnléted is megvan, akkor puszta kézzel nem sok ellenfeled lenne 1 vs 1-ben, de a bátrak úgysem egyedül támadnak és sokszor nem fegyvertelenül. Legjobb elkerülni a verekedést.

2009. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a barátom erre járt sokáig, egyszer én is elkísértem egy autós képzésre (mit tegyünk, ha a kocsiban támadnak meg bennünket, ha ki akarnak szedni, stb)..szerintem hasznos.a barátom sokkal jobban érezte magát, és az autós tréning után már én is tudom, hogy hogyan kell viselkedni egy ilyen helyzetben.
2009. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egy előadáson (1 órás) nagyon megtetszett és már 1 óra alatt sokat tanultam. Szerintem nagyon jó és bárki csinálhatja. A jó kondi nem árt de nélkülözhető. Pont azt tanítják, hogy hogyan védheted meg magad legkönnyebben.
2009. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!