Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan "készüléket"...

Hol lehet olyan "készüléket" venni, ami javítana a testartáson?

Figyelt kérdés
Pl. van a kosmodisk, de azt ahogy elolvastam inkább a fájdalom ellen van mint a helytelen testartás ellen. Szóval vmi olyasmit keresek amit megtartja a hátam, gerincem.
2009. ápr. 30. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

ha sokat ülsz gép előtt:


[link]


de a torna még mindig ingyen van :


[link]

2009. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kszönöm , de inkább olyanra gondoltam ami rajtam van egész nap. Mert babával vagyok itthon és most különösen romlott a tartásom, ha ölben van stb.
2009. ápr. 30. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

én egy régi pamutsálat össze szoktam tekerni néha, és felhuzom..mint hátizsákot, biztos tudni fogod...

ugye ,,kör" alakul lesz és így hátrafelől belebújok...

amugy sokáig én sem tudtam egyenesen állni, de már magamtol kihzuom magam mert kivánom az esik jol, sál élkül

2009. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A passzív tartószerkezetekkel csak tovább sorvadnak a hátizmaid és egyre jobban fog fájni tőle nélkülük.

A mozgást, tornát sajnos nem tudod helyettesíteni semmivel :(

2009. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nos első sorban a hátizmaidat próbáld erősíteni, ehhez vannak különböző derék bandázsok, amik segítenek ebben és a helyes testtartásban is. De persze sok minden milyatt fájhat a derekad. Én az Otto Bock bandázsait ajánlom, érdemes náluk megnézni.

2010. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!