Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne?

Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a fehérje koncentrátumot hogyha a közeli városban a boltban megvenném ugyan ennyiért árulják?Szerintetek?

úgy értem hogyha nem rendelném hanem megvennáma üzletben ami ilyenekket árul...


2011. okt. 4. 18:41
 1/7 dirtboy ***** válasza:

13 165ft lenne a fitnesshopban

de van ettől jobb protein is ilyen árban,sőt pár forinttal olcsóbb is.

2011. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
ja bocsi fitness pont nem pedig shop
2011. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem body shop? mert ami hozzám legközelebb van azt így hívják...Kérhetnék 1 linket melyikre gondolsz ha nem gond?:)
2011. okt. 4. 19:03
 4/7 dirtboy ***** válasza:

azt hittem fitness pontról van szó mert scitec-et általában városokban olyan üzletben szokták árulni.

erre a proteinre gondolok de ezt szerintem csak rendelve kapod meg,kivéve ha személyesen veszed át az üzletben /szegeden/

[link]

ja most nézem mégsem olcsóbb viszont nem sokkal drágább és ez viszont izolátum nem pedig koncentrátum.

2011. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és az menyiből jobb?Igazából fél éve edzek és nem szedtem eddig semmit ezért még teljesen nem vagyok tisztában ezekkel...köszönöm a segítséget!
2011. okt. 4. 19:33
 6/7 dirtboy ***** válasza:

ja hát akkor el kell hogy mondjam hogy táplálkozás nélkül nem fogsz menni semmire ezekkel,de remélem azt már tudod te is.


nos annyiban jobb hogy az izolátum gyorsabban szívódik és több tud belőle hasznosulni mint ugyanannyi, koncentrátumból.

szója proteinből csak izolátumot érdemes venni,tejsavóból nem muszáj izolátum de mivel ez olcsó ezért nem vennék koncentrátumot kb. ugyan ennyiért.

edzés után keverj hozzá dextrózt és akkor nem csak gyorsfeszívódású proteined lesz de gyors felszívódású ch-d is,ami kell a kiürített glikogénraktárak gyors vissza töltéséhez./erre szolgálnak a tömegnövelő készítmények is/.

ez a dextróz: [link]


a dextróz is meg a tejsavó is csak edzés után kell.

ha szükséged van napi több protein shékre akkor a nap többi részében inkább kevert proteint igyál pl.ezt: [link]

ez nagyon olcsó és a nap bármely szakában jó.

szóval edzés után 1adag tejsavó pl 1adag dextróz, a nap többi részén pedig power protein legyen

2011. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem!köszönöm a segítséget! mennek a pontok!!! ;)
2011. okt. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!