Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiba járók étkezési szokásai?

Kondiba járók étkezési szokásai?

Figyelt kérdés
Azt tudom miket kell enni a fejlődéshez, de mindennap ugyan azt, rizset meg csirkét, nem sok egy kicsitt? Szoval nem valami változatos így a táplálkozás, mennyire tartjátok be, ha nagyon akkor milyen minden nap csirkét meg rizset enni?
2011. szept. 30. 22:03
 1/7 dirtboy ***** válasza:

pihenő napon nem szoktam csak rizst meg csirkét enni de edzés napokon mindig benyomom az előírt menyiséget.

és hogy milyen? hát kicsit unalmas de legalább nem kell azon gondolkodnom hogy mit is egyek,másrészt pedig nem is bírnám elkezdeni az edzést ha nem enném ezeket.

2011. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Csá,


Aki szereti annak jó :P

Én pl. imádom, főleg a csirkemellt. Rizs mellett meg eszek krumplit, vagy tésztákat.


Am. meg, azt is csinálhatod, hogy táplálékkieg.-el és fehérje porral pótolod a mennyiséget, mellette meg azt eszel amit akarsz

2011. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

/Am. meg, azt is csinálhatod, hogy táplálékkieg.-el és fehérje porral pótolod a mennyiséget, mellette meg azt eszel amit akarsz/


ezt te komolyan gondoltad?????

2011. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gondolta komolyan. A tápkiegeket csak kiegészítésre használunk! Ez az egyik kulcsmondat, ami abszolút helyes! Őszintén szolva, nem igazán szeretnék élni az ilyen kiegészítőkkel. A kezdetekben biztosan nem, igyekeznék annyit bevinni természetesen amennyit csak lehet. ..Csak mondjuk fura egy nap 6-szori étkezésnél, az hogy két óránként csak rizset, meg csirkét eszem. Főleg!
2011. okt. 1. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A tápkieg. is természetes,ezért étel,és nem gyógyszer kategóriába sorolják.A tejsavófehérje pl. szerinted miből készül...
2011. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:
Foltos Gáspár, tőlem kérded hogy vágom e hogy mi az a táplálékkiegészítő???
2011. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem! Tőlem kérdezte, mert elejtettem egy olyan szót amire számítottam hogy valaki ráharap.


Nos a tápkiegek nem gyógyszerek ahogy írtad, ez egyértelmű, minthogy az is, hogy nem természetesek. Egyszerűen azért mert a természetben nem találod meg ezt a kombinációt sehol. Nagy hiba hogy az összetevők egymásra való hatását nem vizsgálják, illetve ezek módosított fehérjék. Úgy módosítják őket hogy a leg megfelelöbbek legyenek a testépítők számára.(elméletileg így is van) Például módosítják a felszívodási időt. Akkor ez már rég nem természetes.


"a World Cancer Research Fund nevű rákkutatási szervezet azt tanácsolja, hogy táplálék-kiegészítők helyett inkább természetes forrásokból..." olvasd továb ha érdekel: [link] ..(megjegyzem hogy beírtam a gugliba, hogy tápkiegek természetes, és a kijött weblapok közűl az első) Ha a dokik ezt írják akkor biztos lehetsz benne hogy nem természetes. Számtalan érdekesebb cikket is találsz erről. ..Ne legyél rest utánuk olvasni.


Persze akik gyártják ezeket azoknak az az érdekük hogy megvegyet, és pénzt termelj nekik. Szoval bodybuilding, és hasonló oldalakon ezekről ne olvass..

2011. okt. 2. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!