Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne egy kicsit...

Hogy lehetne egy kicsit nagyobb és kerekebb a popsim?

Figyelt kérdés
Kicsi és lapos a fenekem,sok sportal lehet ezen javitani?Esetleg nővelni?Milyen tornát végezzek,hogy nagyobb legyen vagy formásabb de ne fogyjon???!!!(ugy sincs rajta mi lemenjen:D)Ugy zavar,hogy a(állitólagos jó) combjaimhoz képest olyan kicsi...Amugy mas testrészemmel semmi gond,sem hiznom sem fogynom nem kell egy dekát sem.
2009. ápr. 26. 23:01
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem növelni csak hízással lehet, mivel a fenék nagy része zsír. A benne levő izom meg nem olyan, mint mondjuk a karodon, fenékkel nem lehet súlyzózni :D.

Van, aki implantátumot rakat bele, de szerintem ez egy nagy hülyeség. Inkább örülj neki, hogy szép alakod van és vékony vagy, ne keress szándékosan hibát magadban, tök felesleges. Rajtad kívül úgysem érdekel ez senkit (és ezt most egyáltalán nem negatív értelemben mondtam).

2009. ápr. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne fenékkel súlyzózni!!!

Rubint Réka DVD talajgyakorlatai remekül formálják a popsit, főleg ha mindezt 1kg/láb (fokozatos rászoktatás mellett) bokára tépőzárazható lábsúlyzókkal csinálod. Nagyon szépen kerekíti és formálja a popsit. Tapasztalat.

Olyan lábsúlyzót vegyél (pl. Tescoban kb. 2000.- Ft, lehet annyi se), amibe részenként vannak a súlydarabok. Az enyémbe 5X20dkg van, és az elején tudsz kivenni belőle, hogy fokozatosan szokjon hozzá a popsid. Eleinte elég lesz 40 dkg, amikor már ezzel jó megy jöhet a 60 dkg/láb, majd 80 és végül az 1kg/láb. Csak legyél kitartó, 2-3 hónap alatt már látványos lesz az eredmény! Kitartást és sok sikert, ha megpróbálod!

2009. ápr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind2 választ!S persze,hogy megprobálom,hiszen nem veszitek semmit vele :)
2009. ápr. 27. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!