Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyengülhet az állóképessémem...

Gyengülhet az állóképessémem enyhe meghűlés miatt?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt elkezdett fájni a torkom, valószinű hogy a késői fagyi miatt vagy nem tudom.. Utána jött az orrdugulás, gyengébb hallás stb. A mai edzésen azt vettem észre, hogy jóval hamarabb elfáradtam mint eddig..és a teljesítményem is csökkent.. Lehet valami kapcsolat ezek között, ha igen akkor járjak tovább edzésre vagy hagyjam abba egy daribig?
2011. szept. 27. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtál sportágat,uh a küzdősporthoz viszonyítok.

Én ha 80%osnál gyengébbnek,betegebbnek érzem magam inkább pihenek,mert ha nem vagyok ott teljesen fejben,mert valami betegség jön elő bennem,akkor levernek,mint a sz@rt,lesérülök stb.

Fordított helyzetben én is kihasználom,ha a másik nincs a toppon.

Ha más sport,akkor simán mehetsz,pl konditerembe.

Csak akkor ne menj ha vírusos.

Az szerintem ritka patkány dolog,ha valaki úgy jön le edzeni,hogy terjeszti a nyavajáját.

2011. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nanáhogy.

A szervezet nem véletlenül jelez, h máshova kéne neki összpontosítania.

Pár napot kibírsz edzés nélkül és legalább nem adod tovább a kis barátaidat.

2011. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vírusos.. Csak meghűltem egy kicsit az n fertőző.. 1 kommentelő kosárlabdázok.
2011. szept. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!