Megmondaná nekem valaki hogy vannak e XMA (eXtreme Martial Arts) edzéseket Miskolcon?
Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és a karatén kívül ezt a sportot is szeretném űzni!A válaszokat előre köszönöm!:)2011. szept. 23. 18:06
1/3 anonim válasza:
Tudomásom szerint nincs. De ha érdekel a dolog, akkor először kezdj el mondjuk teakwondozni, capoueriázni, vagy free runningozni. Régebben volt heti 1 "MMA edzés" az egyetem sportcsarnokában, de nem volt nagy szám sajnos.
2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi! Shito Ryura járok az elég lenne hozzá?Taikwandozni akartam de inkább a karate mellet döntöttem még évekkel ezelőt..
2011. szept. 24. 12:26
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!