Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok...

Milyen sportot ajánlotok viszonylag gyors fogyásra?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok és 65 kg és nagyon zavar sok szempontból de nem tudom hogy fogyjak. Bicajozni imádok minden nap több órát lemegyek átlag 20 km/h-s tempóban és heti 2 óra aikido edzésre járok de mégis fojton éhes vagyok szeretek enni és nem tudok fogyni.Lécci segítsetek!!!!
2009. ápr. 24. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha edzésre jársz és bicklizel is akkor nem kéne éhesnek lenned? mert nem igazán értem ám a logikát ebben az írásban.

mit eszel, mennyit eszel, mikor eszed, hányszor eszel?

egyáltalán mien magas vagy? mer azt,h 65kg vagy az eléggé kevés info.

2009. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kb 150 valahány centi vagyok és napi 2 főétkezés és délután ebéd után kb 1 óráig és kb este fél nyolc után egy tíz percig sajnos nasolok sokat az utóbbi időben általában megeszek este 1 kefirt ebéd után meg általában túró rudit meg ropit eszem sokat (és a reggeli elég bőségesf melegszendvics 1 nagy szelet ketchuppal]az ebéd meg mindig jó bőséges és elég sokl)
2009. ápr. 24. 18:40
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsi az az 1 óra az túlzás kb 1 2 percig de nme egyfojtába hogy tömöm magamba hanem kb úgy nagyjából 1 ropi/perc
2009. ápr. 24. 18:42
 4/10 A kérdező kommentje:
bocsi megint,20 percig nem 2ig:D(megkéne tanulnom írni:D:D:D:D)
2009. ápr. 24. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:

A bringa jó de csak akkor ha hegynek fel tekersz, tehát terheléssel, hogy kiköpd a tüdőd. Másrészt a hosszútáv-futás is kiváló, rettenetes tempóban szedi le a zsírt de itt is többet kell futni 30 percnél, addig nincs zsírégetés.

Az aikido helyett pedig választhatnál egy olyan küzdőspotot, ami megterheli az izmaidat és erőnlétre is edzi az embert. Box, birkózás.

2009. ápr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! a bicajt hát nem hegyen felfelé de ijen dirt-en csinálom ami 1 ijen pája hogy tehát ijen akadájápája szerű ez nagyon hosszú és vannak nagyon durva emelkedők tehát nagyjából azt csinálom vagy nagyon nagy sebességgel túrázok azt nem tudom hogy égeti e a zsírt de fárasztó zsóval biztos edz.Az aikidot azért nem váltanám le mert már nagyon megszerettem és a brutális dolgokért nem vagyok oda.
2009. ápr. 25. 06:03
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
figy ha turo rudit, ropit, melegszendvicseket zabálsz meg egyfolytában tömöd a pofádat ahogy leírtad akkor mégis mit vársz? amitól még fiatal vagy nem kell hülyének is lenni!
2009. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
minimum 50% a táplálkozáson múlik, hidd el. Kérd meg anyukádat, hogy figyeljen arra, hogy mivel etet.:) Az aikidót nyomjad, az nagyon jót tesz. F/19
2009. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!Az étrendem az normális lenne a sok nasi nélkül szóval reggel ha kivételes alkalom van akkor rántotta amúgy melegszendvics hétköznap 1 szelet hétvégén meg vajas kenyér "1 kiló" fokhagymával.Szóval már én is rájöttem(végre valahára.........)hogy csak a nasin múlik ahhoz viszont akaraterő kell.:(
2009. ápr. 28. 20:38
 10/10 A kérdező kommentje:
(ezt kifelejtettem) szóval ebédre kiadós ebéd van mindig szóval leves nem mindig van mer nem vagyok leveses kb 3 félét eszek meg viszont a főétel mindig kiadós és általában van után 1-2 szelet süti is.
2009. ápr. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!