Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények a kangoo jumps-ról?

Vélemények a kangoo jumps-ról?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Én egyszer voltam egy ilyen nyílt napon. Hát azt mondhatom, hogy nagyon meg tud mozgatni! Viszont legalább 1-2 óra, mire megtalálod az egyensúlyodat. Fogyni lehet tőle, az biztos, de ha heti egy órára fogsz járni, akkor sztem menj el egy picit kocogni is. Hogy kinek ajánlható? Hát mindenképpen inkább fiatalabbaknak, mert az óra úgy néz ki, hogy végig ugrálsz benne. Mi még kán-kán-t is jártunk :D

Viszont van egy hátránya: a cipőket ott kell használnod, és ki tudja hogy milyen sok emberen volt-e már... Ha először mész, hosszú zoknit vegyél fel, mert a csattok kicsit fel fogják törni a lábad (tapasztalat)


Semmiképpen ne vegyél saját cipőt, mert maga a cipő kb. 50.000.- és minden hónapban szervizbe kell vinni. Ezt nekem az edző mondta.


Mindenesetre próbáld ki, nagyon szórakoztató!! Én már nem járok, mert elég drága, és a tanárt kirúgták, de neked biztos nagyobb szerencséd lesz!!


Puszi!

2009. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is ki tudtam volna másolni erről a linkről( http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__.. ) de azért köszii....:D
2009. ápr. 24. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam, ezt, mert eredetileg is ezt írtam, és nem akartam mégegyszer ennyit rizsázni :D
2009. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja.. jó:D bocsi h lehurrogtalak:D
2009. ápr. 25. 09:26
 5/7 anonim válasza:
75%
Tényleg minden hónapban szerviszbe kell vinni?Miért?
2009. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

dehogy kell szervizbe vinni

az viszont igaz, hogy az alkatrészeit cserélni kell, kinek hányszor, az attól függ, hogy milyen gyakran és intenzíven csinálod az edzést

pl. spring-csere 4-5 havonta

ez a legfontosabb, ha ez rendben van tartva, akkor nem törik el a talpa se és minden o.k. lesz a cipőddel

2010. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha szereted a mozgást, a hangos dinamikus zenét és jó a csapat, "függőséget okoz". Miután a fiam is kipróbálta (17), neki is ez volt a véleménye. Nálunk nagyon jó az edző és a csapat én imádom(48F). A technikai dolgok pedig az edződ gondja kell, hogy legyen.

Hajrá!! :)

2012. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!