Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokat sportolok, normálisan...

Sokat sportolok, normálisan étkezem akkor mi a gond?

Figyelt kérdés

Bringazom 50-100 km-ket s futok is néha,meg végzek gugolásokat csak hogy vastagodjon a combom,és sikerrel jártam idáig.Viszont most az a bajom,hogy a felsőtestem is szeretném vastagitani.Vékonyak a karjaim,és a hátamnál a lapockám kiül :)) Kellene gyurjak?De hiszen lány vagyok és akkor eltünik az amugy is kicsi mellem :D

Amugy meg 165 cm vagyok es 44kg.Ez igy ok is csak a folső testem vékony,de alul már pont jó(persze a bringatól).Akkor most mitévő legyek?


2009. ápr. 21. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Lehet pár kg-ot fel kéne szedni, aztán jöhet az alak formálás...165 és 44 kg szerintem durva.
2009. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

165 cm és 44kiló?! Ha még nem mondták volna, kórosan sovány vagy, a szervezeted el van foglalva azzal, hogy életben maradjon, nemhogy még izmot építsen. Valszeg az volt az uccsó trartalékod, ami a lábizmodhoz felhasznált a tested, egyszerűen nincs már miből építkezne. Ebből következik, hogy biztosan NEM étkezel nomrálisan, vagy rossz esetben hormonális gondjaid vannak, vegyítve egy jó kis testkép zavarral.

Irány egy jó kis hízókúra.

2009. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

"Irány egy jó kis hízókúra." Idióta!!!


Tényleg elég vékony vagy de nem kórosan, járj le kondizni emeld meg kicsit a kalóriát aztán hajrá.

2009. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eleve sovány vagyok!!!!!!!!!!!Örükletes!Ha hetekig szalonnát ennék is ilyen maradnék :)) Azért sportolok hogy hatha ragadna rám valami :) a combjaimmal sikerült csak épp a vállam nem kóser :D s a hizókura is fölösleges lenne :P mert már probaltam!
2009. ápr. 21. 14:21
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor még megprobálom a kondit :) ja és én hizni is szeretnék de ilyen anyagcserével nem is lehet :))
2009. ápr. 21. 14:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem cikizés céljának irtam ki az adataimat!!(szertnék hizni de nehezen megy)
2009. ápr. 21. 14:24
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ne cikizzétek!

Én a gyerekeim előtt 175 cm és 50 kg voltam. És nem voltam kórosan sovány! És ehettem bármit (tábla csoki lefekvés előtt) nem szedtem fel 1 dekát sem.


Kérdezőnek:

lehet úgy erősíteni a kart és a vállat, hátat, hogy a melled ne tűnjön el. Konditeremben vannak erre speciális gépek, amelyek 1-1 izmot/izomcsoportot dolgoznak meg.


Egyébként meg egyél nagyokat, s érezd jól magad!

2009. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
KÖSZI!
2009. ápr. 21. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként olyan nincs hogy ne tudjál hízni! Ha megvan a megfelelő tápayag bevitel (2gr fehérje / tsk, és 5gr ch / tsk, meg olyan 1-2 kanál lenmagolaj pl, vagy egyéb telítetlen zsírforrás, akár mogyoró ilyesmi, akkor hízni fogsz!) (tsk = testsúlykg, neked 44 értelemszerüen) pl csirkemelnek 20% a fehérjetartalma, rizsnek meg 70% a ch tartalma. Ezek alapján kiszámolhatod hogy neked 88gr fehérje, 220gr ch, és az előbb említett zsírforrásra van szükséged. Ez kb napi 400gr csirkemell és 200gr rizs és 100gr zabpehely (nyersen mérve). Ha a csirkemell sok akkor esetleg ha napi 1 fehérjeturmixot iszol akkor máriscsak kb 300gr csirke kell utána

És ez abszolute nem sok, ha elosztod napi 5-6 étkezésre!

Mondjuk mivel csaj vagy, és nem akarsz feltétlenül tömeget növelni, ezért ehetsz kevesebb ch-t is, de ha már ezeket az értékeket megközelíted akkor biztos hogy fogsz nőni (és nem hájasodni, hanem izomra, ha megvan a megfelelő edzés is mellette)

Viszont ha ezt teszed, én azt sem hinném hogy kisebbek lesznek a melleid!

2009. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Te jó ég s akkor én most örökké számolgassam ezeket au izéket??Hát ebbe akkor beleőrülök :) de azért köszi!
2009. ápr. 22. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!