Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Iaido-t hol lehet tanulni...

Iaido-t hol lehet tanulni Szegeden?

Figyelt kérdés
Egyszer régen még láttam valahol egy edzést, de neten nem sok mindent találtam, illetve amit igen, ott nem volt normális elérhetőség. Szóval örömmel vennék bármiféle infót!
2011. szept. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
2011. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel nagyon ki lettem segítve! Írtam fent, hogy MÁR megnéztem neten, de nem találtam használhatót! 3 hónapja keresgetem, de semmi hasznosat nem találok. Azért próbálkoztam itt is, hátha valaki tud segíteni!
2011. szept. 4. 07:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eddig nem találtál, akkor valószínűleg egyszerűen nincs szegeden iaido, ennyire egyszerű. Esetleg a kendo-soknál megérdeklődhetsz...
2011. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szegeden a Magyar Battodo Szövetség kereteibe tartozó dojoban (edzőteremben) gyakorolnak Iaido-t (Muso Shinden Ryu iskola), Jodo-t, Battodo-t.


Az edzések időpontja:

kedd: 19.30-21.00

szerda: 20.00-21.00

péntek: 17.30-19.00


Az edzések helyszíne Szegeden a Rendőr Testedző Egylet (RTE) tornaterme a Párizsi krt. és a Madách u. sarkán.


További információk:

[link]

info@battodo.hu

2012. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!