Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin vagy napozim? Vagy...

Kreatin vagy napozim? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Bár én a kreatinhoz húzok inkább...
2011. aug. 29. 20:24
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
100%
tisztában vagy vele hogy mi az a kreatin és mi az a napozim???
2011. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vak Bottyán ***** válasza:

Kreatin: Legális teljesítménynövelő szer. Az izmaid vízvisszatartását növeli, ezáltal elősegíti az izomépítést. Mellékhatása nincs, nem ártalmas az egészségre.


Napozim: illegális szteroid. Az izomépítést jobban elősegíti, mint a kreatin, de az egészségre rendkívül ártalmas, olvass utána, milyen problémákat okozhatnak a szteroidok, főleg az ilyen gagyibbak.


Én a kreatin nem rizikós, a napozim nagyon is az. Feltételezem, nem edzel régóta, úgyhogy meg se forduljon ilyesmi használata a fejedben. Azt is tudd, hogy napozimot, vagy bármilyen szteroidot nem fogsz a boltban venni :)

2011. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 TOMAtm ***** válasza:
100%

na ez kb olyan kérdés volt h: mit vegyek billenős dömpert vagy ferrárit.

a kreatin egy természetes anyag,ami jelen van a szervezetben.túladagolod a szedésével,köti a vizet is.

na a napo vagy danabol kb ennyiben hasonlít a kreatinra hogy közi a vizet.vagyis vizesít.amúgy meg egy elég májkárosítható tömegszteroid,gettócigányok rágcsálják és ettől lesznek nagydarabok,meg agresszivek.sajnos nem öl azonnal mert akkor már nem lennének ilyen sokan a kancigányok.

mivel látom h kur*ára nem értessz hozzá ezért javaslom h maradj a veszélytelen kreatinnál,az max meghajtja a hasad ha oldatlanul nyomod be.

2011. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, mik ezek, utána is néztem már és igen kezdő vagyok, tolom a csirkét a rizst a tojást a házitejet a müzlit na meg a kreatint és egy megavit nevű tabit, csak a napozim is megfordult a fejemben próbaként és nem tom hogy együtt lehetne-e de aszem hagyom... Köszi!
2011. aug. 29. 20:50
 5/13 dirtboy ***** válasza:
100%

első vagyok

neked legalább van eszed és hagyod a pi csába,mellesleg a tejet is hanyagold

2011. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A tejet miért kell hanyagolni? Ezt se tudtam... Mert nyákosít?
2011. aug. 29. 21:19
 7/13 Vak Bottyán ***** válasza:
Hagyd is. Az elején aztán végképp fölösleges a kox. Nagyszerűen lehet anélkül is fejlődni, ha rendesen kajálsz, és edzel.
2011. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dirtboy ***** válasza:
mert zsíros és így nem jó a hatása
2011. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 oyeacch ***** válasza:
Vedd ki a tejet az étrendből, és fasza. Már csak türelem kell neked, meg kemény tréning.
2011. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 De Puta Madre ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 21:19 --- Mit csinál??


Ha szereted, akkor ihatod, de fehérje miatt inni nincs értelme, mert kevés van benne, plusz mikrosérüléseket okozhat a bélrendszer falán.

2011. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!