Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt mondják a Cox vizet tart...

Azt mondják a Cox vizet tart vissza és felfúj. Nekem nemigazán világos a pontos működése. Felvilágosítanál?

Figyelt kérdés

Nem Coxolok és eszemben sincs használni de valamelyik nap a kondiba dumáltunk róla és én ott fennakadtam hogy vizet tart fel. Nem akartam értetlenkedni ott a helyszínen így nem is kérdezősködtem felőle.


Itt viszont megkérdezem hogy az a víz hogy marad meg mondjuk a karodban, miért nem folyik le az alkarodba vagy a csuklódig miért nem poshad meg xD meg eleve hol is lesz az? a bőr alatt vagy mi??


17/f 83kg 185cm vagyok tehát nincs okom coxolni (csak hogy lássátok a számadatokat) abszolút sötét vagyok a Cox témához tehát nagyon dedón kéne elmagyarázni.


2011. aug. 23. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cox? mármint a Jóbarátok színésznője?
2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a víz meg a sejtekben raktározódik el, növelve az izom téforgatát.
2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
még mindig nem értem. sry
2011. aug. 23. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:
"Az anabolikus szteroid gyors anyagcserét, gyors proteinszintézist és pozitív nitrogénegyensúlyt igyekszik kialakítani a szervezetben. Elsősorban ezek következménye a fokozott erő- és izomtömeg-növekedés."
2011. aug. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Az anabolikus szteroid gyors anyagcserét, gyors proteinszintézist és pozitív nitrogénegyensúlyt igyekszik kialakítani a szervezetben."


idáig megvan. és ez hogy függ össze az erővel? tán ha lassú az anyagcseréd nem vagy erős? xD

2011. aug. 24. 11:16
 7/12 A kérdező kommentje:

közben találtam egy cikket: [link]


de ettől még válaszoljatok ezt csak azért olvasom hogy legyen némi fogalmam a szteroid szó jelentéséről

2011. aug. 24. 11:19
 8/12 Gripp ***** válasza:
2011. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mostmár minden világos. köszi a türelmet
2011. aug. 25. 19:48
 10/12 oyeacch ***** válasza:
JÉÉÉÉÉZUSÚRISTEEEENNN. Lefolyik az alkarodba b*zmeg, hogyne. Sőt, ujjaidba folyik le, onnan meg kifolyik.
2011. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!