Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék Livestrong karkötőt...

Hol tudnék Livestrong karkötőt vásárolni?

Figyelt kérdés
A kérdés így még egyszerű lenne, mert már Magyarországra is lehet rendelni a lfa.org-ról, de nekem az a problémám, hogy Románia vagyok, ahova nem. Tudna valaki nekem segíteni?
2009. ápr. 13. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kellene beszélned egy Magyarországon élő személlyel, hogy megrendeli neked aztán valahogy átadjátok egymásnak. Már át lehet jönni a határon simán egy személyivel is, nem? Nem tudom azon a részen hogy megy, mi kell hozzá.

Biztos lesz olyan, aki közel lakik Romániához és segítene neked. Én is megtenném, csak én az ország másik felében vagyok és azt sem tudom hogy kell a netről rendelni :)

Olyat nem lehet, hogy valaki megrendeli és elküldi innen Romániába akár egy levélben is fel lehet adni egy ilyen karkötőt.

Lehet nagy butaságokat írtam, akkor elnézést kérek.

2009. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen érte lehetne menni, de azért nem fogok 14000 Ft-t költeni az útra egy kb 1000 forintos karkötőért. Az ismerősökkel pedig az a baj, hogy a netes rendeléshez bankkártya kell, ami a kint élő 1-2 rokonnak vagy nincs, vagy ha van se neteznek. Kérdeztem őket, a neten is nézelődtem a romániai oldalakon, google-ba stb, ezért fordultam ide.

Vagy olyan valakit, keresek, aki "forgalmaz" magyarországon ilyeneket, vagy olyant, aki rendelne nekem és Paypal-on, bankon, vagy Western Union-on keresztül kifizetném neki postaköltségestől, mindenestől.

2009. ápr. 14. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!