Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot ajánlotok?

Milyen táncot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szerintem elég duci vagyok és nekem azt mondták ha mindig ugrálnék meg sportolnék simán lefogyhatnék! Csak a hasamon van felesleg! Kb. 160-162 centi vagyok és 58kg. Nem vagyok túl hajlékony nem tudok spárgázni szaltózni stb. Olyan táncot keresek ahol nem nevetnek ki a hasamon levő súlyfelesleg miatt
2011. aug. 15. 08:46
 1/8 anonim válasza:

Szia!Én ugyanígy 161 cm vagyok és 58 kg.Tudom neked ajánlani az Akrobatikus Rock And Roll-t.Én 8 évig jártam rá,nem rég hagytam abba:)De attól is függ h hol laksz.

Ha gondolod írj üzit és leírok róla több dolgot.

2011. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 *Glissade* ***** válasza:

Szia!


Erre csak te tudsz választ adni, menj el, próbálj ki pár táncot és arra menj ami tettszik.

Minden tánctól lehet fogyni, de úgy igazán csak akkor tudd fárasztó lenni, ha már van némi teknikai tudásod!

Ha már végig tudsz nyomni fél-1 órát zenére úgy hogy tényleg táncolsz, és nem csak hadonászol meg ugrálsz össze-vissza (bár hatásos az is) akkor majdhogynem teljesen mind1, hogy mit táncolsz:)


A felesleged miatt ne aggódj:)

1.Mert ugyis lefogyasztják rólad, ha elég megszálott az edződ(vagy te):D

2. Egy táncorán mindenki annyira el van foglalva magával, hogy ideje sincs a másikat lesni, vagy ma mégis lesne rólad az azért van mert:

Jobban tudsz valamit, amit ő nem

Jobban táncolsz mint ő

Képtelen megjegyezni bármilyen koregráfiát

Über bénán csinálod:D (de azt észre fogod venni)


3.Szard már le más véleményét! A tánc nyilván nem a kövérek sportja de még simán lefogyhatsz, vagy ha nem akkor kompenzálhatod azzal, hogy nagyon jól táncolsz.


A hajlékonyság még megszerezhető, de ez inkább alkat függő.

De azért, hogy válaszoljak a kérdésedre is:)

Menj Hip-hop-ra:)

2011. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én arra mondtam egyébként hogy nem tudom mennyire illik hozzám ez a tevékenység mert 13évesen 160-162cm-rel és 58 kilóval szerintem ahhoz képest hogy lány vagyok nehéz vagyok! A hajlékonyság nekem nem megszerezhető kicsi koromban (7-8évesen) jártam zenéstornára és ott is hiába erőltették a spárgát, a szaltót sosem sikerült! Emellett nagyon szeretek táncolni csak itthon szoktam mert félek hogy kinevetnek!
2011. aug. 15. 16:42
 4/8 *Glissade* ***** válasza:

Én is annyi kiló körül voltam 13 évesen:)))

Milyen rég volt az mmáár...:))

Csak én 176cm magassághoz voltam 55 kiló... de nem a tánc miatt, hanem azért mert ilyen az alkatom.


Ne parázz már a sulyod miatt!:)

Pont jót fog neked tenni a tánc, mert egy idő után megtanulod magadat elfogadni olyannak amilyen vagy, és mire ez megtörténik már rég le is fogytál:)

Legalábbis azt hiszem... de ne a csodára várva menj el táncolni, mert akkor bizony nagyon-nagyot fogsz koppani...


Akkor a hajlékonyság nálad valóban veszett ügy... azért próbáld meg ha gondolod! Lehet fejleszteni elég jól a saját határaidon belül, de hiába nyújtasz a nap 24 órájában, belőled akkor sem lesz gumiember.

Ha ezt elfogadod, és nem leszel fusztrált-e miatt, akkor viszonylag jó eredményeket érhetsz el(évek múlva).

2011. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt írták nekem hogy akrobatikus rock and roll-ozzak! Szerintem nincs az a srác aki fel bírna emelni!
2011. aug. 16. 11:11
 6/8 *Glissade* ***** válasza:
Éppen ezért, ne azt válaszd:)
2011. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De nekem az tetszik!!! A hip hop-ot nem szeretem!

Az első évben mondjuk úgyse emelnek fel! Addig meg lefogyok!

2011. aug. 25. 13:45
 8/8 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok mi lett belölle :D ha látod a "választ" írd meg :D
2016. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!