Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mivel súlyfelesleggel rendelkezem, amit nem részleteznék, úgy gondoltam szükségem lesz mostantól a napi rendszeres mozgásra. Mivel eddig itthon lustultam, kicsit megvagyok "gyengülve" úgyhogy egyenlőre itthon végezném el a gyakorlatokat, 1-2 hónap múlva lehet szó edzőteremről. Szóval, napi 1 órát kutya sétáltatásra szánnék, ez mellett írnátok egy komplett feladatsort amit itthon is eltudok végezni, és nem túl megterhelő? Persze valamilyen szinten megterhelhet, csak nem tudom eltudom e végezni mindet.
2011. aug. 14. 06:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden izomcsoportot 1-1 gyakorlattal dolgozz meg. ( [link] ) kis izomnál 3x12 nagynál 4x10-12 célszerű szerintem. és ezt max 1 hónapig tudod otthon végezni. Kivétel ha van egy fél edzőtermed a lakásban. De fontos hogy 20-30% múlik az edzésen a többi a táplálkozáson... Szóval ha nem változtatsz az étkezési szokásaidon edzhetsz bárhogyan sose fogsz súlycsökkenést elérni. Arról pedig nem is beszélnék, hogy ha súlyfelesleged van akkor otthon még annyira se tudsz edzeni, mert feltételezem fekvőtámasz, kézállásban karhajlítás és egyebek nem fognak menni.
2011. aug. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Rosszul állsz hozzá az egészhez. Mi az, hogy valamilyen szinten?

Itt vannak a gyakorlatok amiket otthon súly nélkül is tudsz végezni:

guggolás, kitörés, lábemelés, hasprés, törzsemelés, húzódzkodás, tolódzkodás, fekvőtámasz.

A kutyasétáltatás meg ne vedd már az edzésbe, ez szánalmas. Fuss mellé, ha nem bírsz akkor meg biciklizz.

2011. aug. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm, megcsinálom őket az étkezés után még utána nézek.


Második, amiket tudok megcsinálok, a védőnő szerint a folyamatos séta is sokat segíthet a helyzetemen, szóval azt hiszem az is számít. Amiket leírtál ezeket én is tudom, viszont a mértékre voltam kíváncsi, illetve milyen sorrendben.

2011. aug. 14. 06:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!