Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 4. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mivel nem használtam, csak az összetételét tudom minősíteni. Szerintem jó cucc lehet és az ára is fasza.

2011. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:
az ára jó, ennyiért szerintem megéri
2011. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, az ára nagyon kedvező, ez tény.

A Power Proteint próbáltam ki, de szerencse hogy csak 908g-os kiszerelésűt vettem...Alig lehet feloldani, sőt, nekem nem is sikerült, állaga olyan mint valami puding, inni is alig lehet, az ízéről meg ne is beszéljünk...fúú...

2011. aug. 4. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Turmixgép
2011. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És az mit dob az ízén?:D

Mielőtt írnátok, nem vagyok finnyás, de ehhez még ha cukrot adok is valami borzalom...Talán az íze elmenne, de az állaga...kb 3liter vízben lehet feloldódna, na de mire azt lenyomom...annyira azért az íze sem jó...

2011. aug. 4. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ára nem nagyon kedvező, hanem egy protein kb. ennyibe kerül. Nem kell bedőlni bizonyos shopok 30-40%os felárának ;) Teljesen jó protein, vegyed.
2011. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a csokis PPnek tényleg szar az íze, de nekem simán feloldódott egy sékerben rázogatás után. Egyébként amit linkeltél az nagyon finom, a banános és a kappucsínós az tényleg olyan ízű mintha azt innád ami rá van írva. Mind1 hogy tejjel vagy vízzel. jah és a hatása is jobb mert tejsavó proti.
2011. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!